21:32:02 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری برنامه نشاط و خانواده در زنجان
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان: برنامه نشاط و خانواده به میزبانی کارخانه کبریتو به همت شهرداری زنجان برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با اشاره به برگزاری برنامه نشاط و خانواده در کارخانه کبریت زنجان، گفت: این برنامه به صورت مستمر هر هفته […]
برگزاری برنامه نشاط و خانواده در زنجان

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان:

برنامه نشاط و خانواده به میزبانی کارخانه کبریتو به همت شهرداری زنجان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با اشاره به برگزاری برنامه نشاط و خانواده در کارخانه کبریت زنجان، گفت: این برنامه به صورت مستمر هر هفته در محل این کارخانه برگزار خواهد شد.

سید اسماعیل موسوی با بیان اینکه برنامه نشاط و خانواده با شعار«جمعه‌ها دعوتید به صرف نشاط» برای ایجاد نشاط اجتماعی عصرهای جمعه برگزار می شود، افزود: با توجه به نیاز مردم برای بهره‌مندی از فضایی مناسب جهت گذراندن ساعات بانشاط در کنار خانواده، با برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده فضایی فراهم شده است که خانواده‌ها می‌توانند در کنار هم بازی‌هایی همچون فوتبال‌دستی، طناب‌کشی، تنیس و دارت را انجام دهند.

خبر جدید  داشتن دلبستگی ایمن در کودکی باعث ایجاد خودباوری می باشد

وی اظهارداشت: این برنامه برای نخستین‌بار در شهر زنجان به مرحله اجرا درآمده است و امیدواریم با توجه به استقبال شهروندان در نقاط دیگر شهر نیز توسعه یابد؛ چراکه معتقدیم مردم نیاز به فضاهایی دارند تا بتوانند در کنار خانوداده خود ساعاتی را سپری کرده و از بودن در کنار هم لذت ببرند.

خبر جدید  برگزاری مسابقه نماز و نیایش در شهرستان ایجرود

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه نشاط اجتماعی می‌تواند فضای همراهی و همدلی را نیز در جامعه به‌وجود آورد، تصریح کرد: وقتی خانواده‌ها در فضایی مناسب در کنار یکدیگر قرار گرفته و به تفریح بپردازندٰ قطعا به مرور این فضا باعث ایجاد همدلی بیشتر در جامعه می‌شود و باید از این فرصت بهترین بهره را ببریم.

سید اسماعیل موسوی با اشاره به اینکه با برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده مقرر شده است برنامه‌های متنوعی در راستای ایجاد نشاط اجتماعی در سطح شهر به مرحله اجرا درآید، گفت: اجرای اولین جشنواره موسیقی شهر، مسابقه استندآپ کمدی و مسابقه دوبلاژ و گویندگی در همین راستا تدارک دیده شده است که در هفته‌های آینده به مرحله اجرا در خواهد آمد.

خبر جدید  فعالیت 11 مزرعه تولید و تکثیر بچه ماهی در زنجان

وی اظهار داشت: همراهی مردم با شهرداری در اجرای این برنامه‌ها قطعا باعث پربارتر شدن برنامه‌‌ها و دلگرمی مسئولان برای ادامه این راه خواهد بود.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد