16:24:52 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جشنواره اهدای کتاب، اهدای دانایی در استان زنجان
در راستای ترویج سنّت حسنه اهدای کتاب و ارتقای فرهنگ مطالعه هشتمین دوره طرح «اهدای کتاب، اهدای دانایی» در استان زنجان برگزاری می شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گفت: در جهت ارتقای فرهنگ مطالعه و كتابخواني، غنی‌سازی منابع کتابخانه‌های عمومی و ترویج سنت حسنه اهدای کتاب، هشتمین […]
برگزاری جشنواره اهدای کتاب، اهدای دانایی در استان زنجان

در راستای ترویج سنّت حسنه اهدای کتاب و ارتقای فرهنگ مطالعه هشتمین دوره طرح «اهدای کتاب، اهدای دانایی» در استان زنجان برگزاری می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گفت: در جهت ارتقای فرهنگ مطالعه و كتابخواني، غنی‌سازی منابع کتابخانه‌های عمومی و ترویج سنت حسنه اهدای کتاب، هشتمین دوره جشنواره «اهدای کتاب، اهدای دانایی»  از اول اسفند به مدت یک ماه در کتابخانه های عمومی استان زنجان اجرا می شود.

امیر علی نیک بخش افزود: ترویج سنّت حسنه اهدای کتاب، فرهنگ سازی در اهدای کتابهای مفید و بلا استفاده موجود در منازل و ادارات جهت استفاده کتابخوانان ، شهروندان و اعضای کتابخانه های عمومی، غنی‌سازی منابع کتابخانه‌ها و ایجاد امکان دسترسی کتابخوانان و علاقمندان به کتاب و منابع خواندنی از اهداف طرح «اهدای کتاب، اهدای دانایی» می باشد.

خبر جدید  ما به دنبال چابک سازی اتحادیه ها هستیم

وی اظهار داشت: در این طرح مردم خیّر و فرهنگ دوست استان می توانند در اقدامی ماندگار و خداپسندانه با اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی در ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و غنی سازی منابع کتابخانه ها سهیم باشند.

در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و در راستای ترویج سنّت حسنه اهدای کتاب و ارتقای فرهنگ مطالعه و كتابخواني ، هشتمین دوره طرح «اهدای کتاب، اهدای دانایی» در اسفند ماه سالجاری در سطح استان زنجان اجرا می شود.

خبر جدید  نسل سوم و چهارم انقلاب شهدایی مانند حججی تقدیم انقلاب اسلامی داده است

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به نحوه اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی، تصریح کرد: علاقمندان می توانند جهت اهدای کتابهای مازاد و بلا استفاده خود به یکی از کتابخانه های عمومی محل سکونت خود و یا به اداره کل کتابخانه های عمومی و ادارات کتابخانه های شهرستانهای تابعه مراجعه نموده و نسبت به اهدای کتابهای مورد نظر خود اقدام و یا با  شماره های  ۳۳۴۷۱۶۱۳     و  ۳۳۴۶۲۹۱۷ داخلی (۳۰ )تماس حاصل فرمایند.

نیک بخش افزود: شهروندان محترم می توانند نشانی و شماره تماس خود را به سامانه پیامکی اداره کل کتابخانه های عمومی استان  ۳۰۰۰۹۹۰۰۰۹۶۶۶۶  ارسال نمایند تا نسبت به دریافت کتابها توسط کتابخانه های عمومی استان اقدام شود.

خبر جدید  افزایش ۳۰ درصدی ظرفیت سردخانه ها در مراغه

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان زنجان تصریح کرد: تاکنون در ۷ دوره اجرای اين طرح در استان زنجان توفیقات خوبی در فرهنگ‌سازی اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی حاصل شده و طی آن ۲۰۰ هزار نسخه از کتاب‌هاي شهروندان محترم و اقشار مختلف مردم و نیز سازمان‌های دولتی به کتابخانه‌‌هاي عمومي استان اهدا شده و دراختیار کتابخوانان و اعضای کتابخانه های عمومی قرار گرفته است.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد