12:20:53 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جلسه فوق العاده راهداری زمستانی استان زنجان
با توجه به پیش بینی ورود سامانه بارشی جدید به کشور ونزول رحمت الهی جلسه فوق العاده راهداری زمستانی با حضور مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان ،نمایندگانی ازسازمانهای امدادی ومدیریت بحران وکلیه روسای ستادی و شهرستانهای تابعه برگزارشد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان […]

با توجه به پیش بینی ورود سامانه بارشی جدید به کشور ونزول رحمت الهی جلسه فوق العاده راهداری زمستانی با حضور مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان ،نمایندگانی ازسازمانهای امدادی ومدیریت بحران وکلیه روسای ستادی و شهرستانهای تابعه برگزارشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان با اشاره به اینکه آمادگی کامل تمامی دست اندرکاران راهداری استان درمواجه با بارشهای سنگین برف وکولاک احتمالی درطی هفته جاری وجود دارد ،افزود: بر اساس اطلاعیه سازمان هواشناسی با ورود سامانه بارشی جدید به کشور، طی روزهای آتی شاهد بارش برف در منطقه خواهیم بود و با هماهنگی ،تعامل وهمکاری های لازم میان بخش های مختلف امیدوار هستیم تا با کمترین مشکل در محورهای مواصلاتی مواجه باشیم.

خبر جدید  اعزام کاروان موکب اربعین آذربایجان شرقی به شلمچه

ایرج دست نشان تصریح کرد: با این وجود، راهداران  استان زنجان درکلیه محورهای مواصلاتی استان  حضور شبانه روزی داشته و با انواع دستگاه های سبک و سنگین برفروب و نمکپاش مکانیزه ، لودر و گریدر در جاده های تحت حوزه استحفاظی در آماده باش کامل می باشند  همچنین برگزاری نشست اضطراری عملیات راهداری زمستانی و بررسی تجهیزات و توانمندی ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان   ها در زمان وقوع بحران، برنامه ریزی جهت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی، ذخیره سوخت و دپوی نمک در مراکز از پیش تعیین شده از مهمترین برنامه ها و اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برای مقابله با بحران برف پیش رو است.

خبر جدید  كشف بيش 8هزارانواع مواد محترقه در سلطانيه

وی افزود: با مساجد بین راهی ،مجتمع های خدماتی ورفاهی وسایرظرفیتهای موجود درطول محورهای مواصلاتی جهت ارایه خدمات واسکان اضطراری احتمالی به مسافرین هماهنگی لازم به عمل آمده است

دست نشان  یادآورشد : . طبق هدفگذاری صورت پذیرفته، تمام توان و ظرفیت حوزه راهداری استان اعم از نیروهای راهداری، ماشین آلات و تجهیزات راهداری سبک، نیمه سنگین و سنگین در زمان بحران برف در وهله نخست به بازگشایی محورهای شریانی و اصلی به ویژه ورودی های استان معطوف می گردد.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان با تاکید براینکه راهداران غیوراداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان بیش از ۳۶ هزار و۴۹۹کیلومتر- باند از محورهای مواصلاتی استان زنجان را دربارش های اخیر برفروبی کردند ،گفت : متأسفانه بعلت بی توجهی برخی هموطنان به اطلاعیه های سازمان راهداری و پلیس راه مبنی بر نامساعد بودن شرایط جوی و سخت شدن تردد از محورها و لغو مسافرت های غیر ضروری ، موجب در راه ماندن آنان و ایجاده مخاطرات برای خود و خانواده شان می گردد .

خبر جدید  داوری عمومی مستند منطقه حفاظت شده سرخ آباد

این مقام مسئول از مردم خواست با توجه به پیش بینی بارش برف در طی هفته جاری  در اکثر نقاط استان، چنانچه سفر ضروری ندارند از تردد در محورهای برون شهری به ویژه کوهستانی خودداری کنند و در غیر این صورت حتما تجهیزات ایمنی نظیر زنجیر چرخ و لوازم ایمنی را به همراه داشته باشند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد