10:53:42 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جلسه مشترک استانی اداره کل اوقاف و امور خیریه با منابع طبیعی و آبخیزداری استان
جلسه مشترک حل و فصل اراضی وقفی شهر قیدار با حضور مدیران اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان و روسای ادارات دو دستگاه برگزار شد .   به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان،حجت الاسلام جنتی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، معاونت حفاظت و امور […]

جلسه مشترک حل و فصل اراضی وقفی شهر قیدار با حضور مدیران اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان و روسای ادارات دو دستگاه برگزار شد .

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان،حجت الاسلام جنتی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، معاونت حفاظت و امور اراضی اوقاف، معاون حقوقی و ثبتی اوقاف و نیز خلیل آقاجانلو مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان به همراه رییس ممیزی و حد نگاری اراضی این اداره در این جلسه حضور داشتند.

این جلسه در راستای تحقق تفاهم نامه فی مابین سازمان اوقاف و امور خیریه و سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور برگزار و اختلافات موجود فی مابین این دو نهاد در خصوص اراضی تحت پوشش و موقوفات شهر قیدار مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اراضی احیا شده و حریم موقوفات از پلاک ۱۰۸ اصلی بخش ۵ شهرستان خدابنده و تجدیدنظرهای اراضی شهر قیدار تعیین تکلیف شد.

خبر جدید  برگزار افتتاحیه سی‌ و ششمین جشنواره فیلم‌ فجر در زنجان

در این جلسه ضمن تعیین و مشخص کردن اراضی احیاء شده و حریم موقوفه در یک قطعه، جمعاً به مساحت ۳۶۷۰/۴۰۳ هکتار و اراضی ملی به مساحت ۸۲۷۳/۱۰۲۲ هکتار (طرح تفضیلی و اجرایی آبخیزداری شهری قیدار) نسبت به تهیه نقشه اقدام و نهایتا موضوع در کار گروه مشترک استانی مطرح و پس از بحث و تبادل نظر و تایید نقشه پیشنهاداتی اتخاذ شد.

خبر جدید  دو ایستگاه آتش‌نشانی جدید احداث خواهیم کرد

در این جلسه اداره منابع طبیعی شهرستان خدابنده موظف شد نسبت به اخذ سند مالکیت اراضی ملی به مساحت ۸۲۷۳/۱۰۲۲ هکتار مطابق نقشه تایید شده کارگروه، اقدام کند.

همچنین مقرر شد، اداره اوقاف و امور خیریه استان زنجان پس از تثبیت اراضی ملی، نسبت به اخذ سند اراضی وقفی مورد توافق به مساحت ۳۶۷۰/۴۰۳ هکتار اقدام و پس از تثبیت مالکیت اراضی ملی و اوقافی و صدور اسناد، نسبت به جابجایی بنچ مارکها بر روی حدود اراضی اوقاف- اراضی ملی با هزینه اداره اوقاف و امور خیریه و با نظارت منابع طبیعی اقدام کند.

خبر جدید  گلایه مندم

لازم به ذکر است در این جلسه طبق توافق طرفین مقرر شد، تغییرات احتمالی حدود ثبتی، توسط اداره ثبت اسناد و املاک در افزایش یا کاهش اراضی طبق نقشه مذکور و امتداد حدود آن ملاک عمل واقع شود.

گفتنی است، مساحت کل شهر قیدار ۱۹۶۴/۴۲۷۰ هکتار است که از این مساحت، ۳۶۷۰/۴۰۳ هکتار آن  شامل اراضی وقفی این روستا است.

مساحت اراضی ملی این منطقه نیز ۸۲۷۳/۱۰۲۲ هکتار و مساحت اراضی مستثنیات آن نیز ۰۰۲۱/۲۸۴۴ هکتار است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد