10:31:35 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری دوره تربیت مربی حفظ قرآن توسط سازمان اوقاف
کارشناس امور قرآنی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان زنجان از برگزاری دوره تخصصی آموزش و تربیت مربیان حفظ قرآن کریم خبر داد. ه گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، کارشناس امور قرآنی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان زنجان با اشاره به اینکه این دوره در قم برگزار می شود، اظهار داشت: این دوره به […]
برگزاری دوره تربیت مربی حفظ قرآن توسط سازمان اوقاف

کارشناس امور قرآنی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان زنجان از برگزاری دوره تخصصی آموزش و تربیت مربیان حفظ قرآن کریم خبر داد.

ه گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، کارشناس امور قرآنی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان زنجان با اشاره به اینکه این دوره در قم برگزار می شود، اظهار داشت: این دوره به صورت شفاهی و کتبی در خصوص نحوه تدریس قرآن کریم برگزار می شود.

خبر جدید  از پایان نامه ی طرح های اقتصادی حمایت می کنیم

احمد نوروزی افزود: افرادی که در این دوره‎ها شرکت کرده و موفق به کسب گواهی این دوره می شود، در واقع اجازه تدریس در کلاس‎های حفظ قرآن را دارند و می توانند در موسسات وابسته به اداره اوقاف و امور خیریه اوقاف به تدریس قرآن کریم بپردازند.

کارشناس امور قرآنی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان زنجان با اشاره به اینکه دوره تربیت مربی حفظ قرآن کریم از ۲۱ لغایت ۲۶ بهمن ماه برگزار می شود، اهار داشت: از استان زنجان ۲۰ نفر از بین خواهران جهت حضور در این دوره اعزام شده اند.

خبر جدید  ضرورت بهره ‌مندی ظرفیت ‌های علمی و نجومی استان برای توسعه ستاره ‌شناسی

وی با تاکید بر اینکه افراد اعزامی به این دوره تربیت مربی، از بین حافظان قرآن کریم ثبت نام کرده اند، یادآور شد: در دوره گذشته ۲۶ نفر خانم و ۸ نفر آقا از بین حافظان قرآن کریم استان زنجان مجوز این دوره را جهت تدریس قرآن کریم دریافت کرده اند.

خبر جدید  محدویت‌ها و تحریم‌ها را باهم به جان نخریم

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد