18:22:01 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری مانور مشترک بحران در مناطق شمالغرب و تهران
مانور بحران با سناریو وقوع زلزله با محوریت منطقه شمالغرب به عنوان منطقه معین برای محار حادثه و امداد رسانی به منطقه تهران در مسیر خط ۱۶ اینچ ری- تبریز و۱۸ اینچ ری-قزوین برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مانور بحران با سناریو وقوع زلزله با محوریت منطقه شمالغرب به منظور سنجش میزان […]

مانور بحران با سناریو وقوع زلزله با محوریت منطقه شمالغرب به عنوان منطقه معین برای محار حادثه و امداد رسانی به منطقه تهران در مسیر خط ۱۶ اینچ ری- تبریز و۱۸ اینچ ری-قزوین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مانور بحران با سناریو وقوع زلزله با محوریت منطقه شمالغرب به منظور سنجش میزان آمادگی نفرات مناطق شمالغرب و تهران در مدیریت بحران و واکنش در شرایط اضطراری برگزار شد.

خبر جدید  هزینه کرد بیش از4 میلیارد برای درمان بیماران

گفتنی است پایداری عملیات انتقال مواد نفتی و جلوگیری از اختلال در ارائه خدمات، بکارگیری طرح های واکنش در شرایط اضطراری و ارزیابی آن، افزایش آگاهی پرسنل و بهبود مهارتی کارکنان در مواجه با شرایط اضطراری و مدیریت بحران، شناسایی و تشخیص خلاء های موجود در برنامه های واکنشی، بررسی عملکرد سیستم فرماندهی حادثه و ارزیابی مدت زمان پیش بینی شده از جمله اهداف در نظرگرفته شده برای این مانور بود.

خبر جدید  آسمان استان ابری همراه با بارش های رگباری باران

 لازمبه ذکر است، در این مانور که با حضور مدیریت و معاونین منطقه شمالغرب و منطقه تهران برگزار گردید، واحد های HSE، تعمیرات خط، ترابری، حراست، مخابرات ، امور اداری، بسیج و روابط عمومی هردو منطقه مشارکت و حضور فعال داشتند. 

 

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  توقیف 54ماشین تخریب کننده منابع طبیعی در زنجان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب