19:30:11 - جمعه 29 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری مراسم باشکوه هشتم محرم حسینیه اعظم زنجان حاصل همکاری همه جانبه است
به گزارش خبرگزاری موج، محمد مومنی امروز  اظهار کرد: مراسم هشتم محرم حسینیه اعظم زنجان بسیار باشکوه است و قطعا هماهنگی بسیاری برای این کار شده است. وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها سهم و تاثیر بسیار بالایی در نهادینه کردن یک فرهنگ در جامعه دارند، تصریح کرد: اساس گرایش انسان‌ها به یک مقوله در […]
برگزاری مراسم باشکوه هشتم محرم حسینیه اعظم زنجان حاصل همکاری همه جانبه است

به گزارش خبرگزاری موج، محمد مومنی امروز  اظهار کرد: مراسم هشتم محرم حسینیه اعظم زنجان بسیار باشکوه است و قطعا هماهنگی بسیاری برای این کار شده است.

وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها سهم و تاثیر بسیار بالایی در نهادینه کردن یک فرهنگ در جامعه دارند، تصریح کرد: اساس گرایش انسان‌ها به یک مقوله در شرایط کنونی دنیا به میزان، حجم و نوع تبلیغات بستگی دارد.

خبر جدید  قطعات سمند تولیدی در تبریز باید از داخل استان تامین شود

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه هر سال مراسم هشتم محرم به صورت دقیق و منظم برگزار می‌شود، اضافه کرد: این موضوع نشان می‌دهد بسیار برای این کار فکر شده است و افراد بسیاری برای این کار زحمت کشیده‌اند.

مومنی با اشاره به اینکه توجه و نگاه امام حسین(ع) موجب شکوه و عظمت این مراسم شده است، افزود: همین امر موجب باشکوه‌تر شدن مراسم شده است.

خبر جدید  تخصص گرایی از اهم برنامه های ستاد مدیریت درمان است

وی همچنین با اشاره به فعالیت‌های موسسه مصباح و مزرعه حسینیه اعظم زنجان افزود: مباحث اقتصادی نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: بحث‌های اقتصادی متفاوت با موضوع فرهنگی و عزاداری است و باید متولیان آن مراقبت بیشتری از این مجموعه‌ها کنند.

خبر جدید  تولید گندم؛ رکوردی که با سیاست‌گذاری‌ درست شکسته شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد