11:10:59 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری نمایشگاه کتاب در مرکز منطقه شمالغرب
رئیس روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی نمایشگاه کتاب و عرضه محصولات فرهنگی در مرکز منطقه شمالغرب برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، رئیس روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب، گفت: به منظور افزایش میزان سرانه مطالعه […]

رئیس روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب:

به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی نمایشگاه کتاب و عرضه محصولات فرهنگی در مرکز منطقه شمالغرب برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، رئیس روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب، گفت: به منظور افزایش میزان سرانه مطالعه در جهت ارتقای سطح فرهنگی و دانش عمومی این نمایشگاه به مدت بیست روز در مرکز منطقه در حال برگزار است.

خبر جدید  حضور امروز مردم، بهترین سند تثبیت انقلاب است

سید مهدی صفوی با اشاره به اهمیت کتاب و فرهنگ کتابخوانی افزود: کتاب بهترین روش ایجاد ارتباط است بنابراین رشد کتابخوانی شرط توسعه فرهنگی و اقتصادی بوده و فراگیری آن در جامعه در جامعه موجب تعالی، پیشرفت و حرکت رو به جلو می شود.

وی اظهار داشت: در این نمایشگاه حدود  ۱۶۰ عنوان کتاب در حوزه های خانواده ،ادبی، فرهنگ عمومی ، قرآنی ، ورزشی و همچنین  نرم افزار های  مرتبط با این عناوین در این نمایشگاه با تخفیف ۶۰درصدی برای همکاران عرضه شده که با استقبال گسترده کارکنان همراه است.

خبر جدید  پاسخگویی به دغدغه‌های جامعه اقدام اثرگذار جهاددانشگاهی است

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد