16:32:29 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری همایش همیاران طبیعت و قانون در زنجان
به گزارش خبرنگار مهر، خلیل آقاجانلو ظهر چهارشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته منابع طبیعی در محل سالن اداره کل جهاد کشاورزی استان زنجان، برلزوم استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد در زمینه حراست از منابع طبیعی تأکید کرد و افزود: باید برای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی همه پای‌کار بیایند. وی اظهار […]
برگزاری همایش همیاران طبیعت و قانون در زنجان

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل آقاجانلو ظهر چهارشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته منابع طبیعی در محل سالن اداره کل جهاد کشاورزی استان زنجان، برلزوم استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد در زمینه حراست از منابع طبیعی تأکید کرد و افزود: باید برای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی همه پای‌کار بیایند.

وی اظهار کرد: منابع طبیعی برای همه مردم است و مختص سازمان یا شخص خاصی نیست و همه برای حفاظت از منابع طبیعی باید تلاش کنند.

خبر جدید  برگ مو ، بهانه ای برای دورهمی ابهریها

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان از برگزاری همایش همیاران طبیعت و قانون در هفته منابع طبیعی در استان زنجان خبر داد و گفت: در استان زنجان ۵ هزار دانش‌آموز همیار طبیعت هستند و تعداد این دانش آموزان در سال‌های آینده افزایش می‌یابد.

آقاجانلو تأکید کرد: باید حفاظت از منابع طبیعی به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود و مقام معظم رهبری هم بر این امر مهم تأکید دارند چراکه باید این ثروت ملی به آیندگان هم به ارث برسد.

خبر جدید  تجدید میثاق زائران طارمی با شهدا

وی افزود: بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار هکتار معادل بیش از ۵۶ درصد از مساحت استان زنجان را منابع طبیعی تشکیل می‌دهد و باید قدر این ثروت الهی را بدانیم.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان تصریح کرد: اداره کل منابع طبیعی استان زنجان از تمام ظرفیت‌ها برای حراست از منابع طبیعی استفاده می‌کند و در همین راستا همیار طبیعت در این استان به خوبی برگزار می‌شود.

خبر جدید  مناسب‌سازی در بافت‌های فرسوده به کندی پیش می‌رود

آقاجانلو ابراز کرد: در استان زنجان سمن‌های مردم‌نهاد در بحث حراست از محیط‌زیست و اراضی ملی به خوبی ورود کرده‌اند ولی باید فعالیت این سمن‌ها بیشتر تسریع و تقویت شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد