12:32:28 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری هم اندیشی فصلی حوزه امام حسن مجتبی (ع) ناحیه ایجرود
هم اندیشی فصلی فرماندهان و دبیران امر به معروف و نهی از منکر حوزه امام حسن مجتبی (ع) ایجرود برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، هم اندیشی فصلی فرماندهان و دبیران امر به معروف و نهی از منکر ایجرود که در حسینیه سرداران شهید سپاه ناحیه ایجرود با سخنرانی جناب سرگرد غورقانلو جانشین […]

هم اندیشی فصلی فرماندهان و دبیران امر به معروف و نهی از منکر حوزه امام حسن مجتبی (ع) ایجرود برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، هم اندیشی فصلی فرماندهان و دبیران امر به معروف و نهی از منکر ایجرود که در حسینیه سرداران شهید سپاه ناحیه ایجرود با سخنرانی جناب سرگرد غورقانلو جانشین محترم سپاه ناحیه ایجرود برگزار شد.

خبر جدید  هوای بارانی در آذربایجان شرقی

در این برنامه فرماندهان و دبیران امر به معروف و نهی از منکر پایگاههای مقاومت بسیج تابعه حوزه امام حسن مجتبی (ع) ایجرود حضور داشتندکه این برنامه ابتدا با قرائت قرآن کریم توسط یکی از بسیجیان شروع شد.

سرگرد غورقانلو فرمانده حوزه شهری امام حسن مجتبی (ع) ناحیه ایجرود بااشاره به اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر درکاهش آسیب های اجتماعی در جامعه اسلامی ایران خواستار ترویج و گسترش این فریضه الهی در سطح پایگاهها و حوزه استحفاظی خود شد.

خبر جدید  راه اندازی بزرگترین واحد گالوانیزه غرب کشور در زنجان

در پایان این برنامه پرسش و پاسخ بین حاضران و سرگرد غورقانلو برگزار شد و حاضران نظرات و راهکارهای خود را در مورد ترویج بیشتر امر به معروف و نهی از منکر در جوامع ارائه کردند. 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد