9:19:25 - سه‌شنبه 19 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور در زنجان احداث می شود
با سرمایه گذاری شرکت‌های چینی، زنجان دارای نیروگاه‌های خورشیدی ۵۰۰ و ۲۰ مگاواتی می‌شود. شعار سال: نیک سرشت،معاون هماهنگی امور اقتصادیو توسعه منابع استاندار زنجان گفت: دو شرکت چینی برای راه اندازی دو نیروگاه خورشیدی ۵۰۰ و ۲۰ مگاواتی و یک شرکت چینی دیگر هم برای اجرای خط تولید سلول‌های خورشیدی در زنجانسرمایه گذاریمی‌کنند. خبر جدید  […]
بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور در زنجان احداث می شود

با سرمایه گذاری شرکت‌های چینی، زنجان دارای نیروگاه‌های خورشیدی ۵۰۰ و ۲۰ مگاواتی می‌شود.

شعار سال: نیک سرشت،معاون هماهنگی امور اقتصادیو توسعه منابع استاندار زنجان گفت: دو شرکت چینی برای راه اندازی دو نیروگاه خورشیدی ۵۰۰ و ۲۰ مگاواتی و یک شرکت چینی دیگر هم برای اجرای خط تولید سلول‌های خورشیدی در زنجانسرمایه گذاریمی‌کنند.

خبر جدید  افزایش 110 هزار فرصت شغلی در زنجان طی سال گذشته

نیک سرشتافزود: برای احداث نیروگاه خورشیدی با مشارکت شرکت مهندسی کنترل کیفیت بیش از ۵۵۰ میلیون دلار و برای راه اندازی واحد تولید سلول‌های خورشیدی، بیش از یک میلیارد ۲۰۰ میلیون ریال سرمایه گذاری خواهد شد.

وی محدودیت احداث هر ۱۰۰ مگاوات نیروگاه به دست یک متقاضی توسط وزارت نیرو را یکی از مشکلات این شرکت‌های چینی عنوان کرد که باید با پیگیری مسئولان استان مرتفع گردد.

خبر جدید  احتمال سیلابی شدن معابر و مسیل‌های زنجان در روزهای آتی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابعاستاندار زنجانهمچنین از تعهد دو هفته‌ای استان به شرکت‌های چینی برای تأمین زمین و تسهیل امور مربوط به مجوز وزارت نیرو هم خبر داد.

سلول‌های خورشیدی، انرژی خورشیدی را مستقیماً به الکتریسته تبدیل کرده و یا مستقیماً از طریق اثر فتو ولتایی و یا به طور غیرمستقیم انرژی خورشیدی به گرما یا انرژی شیمیایی تبدیل می‌کنند.

خبر جدید  ۳ تناقض بنزین ۱۵۰۰تومانی با قانون برنامه ششم

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازباشگاه خبرنگاران جوان ، تاریخ انتشار ۲۷آذر ۹۶، کدمطلب:۶۳۶۴۸۱۰، www.yjc.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد