13:04:38 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهبود وضعیت راه‌های ارتباطی زیربنای توسعه
نماینده عالی دولت در استان زنجان با بیان این‌که بهبود وضعیت راه‌های ارتباطی زیربنای توسعه است، گفت: مشکلات زیست‌محیطی، یکی از تهدیدهای کشور و استان است. به گزارش ایسنا، «اسدالله درویش‌امیری» در جلسه با اعضای شورای اسلامی استان زنجان، با بیان این‌که مسائل زیست‌محیطی در کشور و نیز استان، یکی از تهدیدهای مهم محسوب می‌شود، […]
بهبود وضعیت راه‌های ارتباطی زیربنای توسعه

نماینده عالی دولت در استان زنجان با بیان این‌که بهبود وضعیت راه‌های ارتباطی زیربنای توسعه است، گفت: مشکلات زیست‌محیطی، یکی از تهدیدهای کشور و استان است.

به گزارش ایسنا، «اسدالله درویش‌امیری» در جلسه با اعضای شورای اسلامی استان زنجان، با بیان این‌که مسائل زیست‌محیطی در کشور و نیز استان، یکی از تهدیدهای مهم محسوب می‌شود، گفت: مشکلات زیست‌محیطی در استان و کشور، یکی از تهدیدهایی است که به شدت سرزمین‌مان را مورد تهدید قرار داده است که باید متناسب با اختیارات قانونی، با آن در سطح استان برخورد شود.

وی با بیان این‌که شورای اسلامی استان باید به‌عنوان یک شورای فرادست، چارچوب و اصول مشخصی برای فعالیت‌های خود انتخاب و تدوین کند، اظهار کرد: ضروری است تا شورای استان، ارتباط خود را با شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تقویت کرده و جلسات مشترک بیشتری برای نزدیکی و تعامل بیشتر برگزار کند.

خبر جدید  تصویربرداری سریال «پرواز پروانه را ببین»در زنجان آغاز شد

این مسئول با اشاره به این‌که موضوع حضور نماینده شورای استان در جلسات شورای برنامه‌ریزی پیگیری خواهد شد، افزود: حضور در جلسات شورای برنامه‌ریزی و کارگروه‌های ذیل آن توسط معاونت مربوطه انجام خواهد شد تا مشارکت اعضای شورای اسلامی استان در این جلسات، محقق شود.

استاندار زنجان به موضوع توسعه جاده‌های اصلی و فرعی استان که توسط یکی از اعضای شورای استان مطرح شد، اشاره کرد و گفت: این موضوع همواره مورد توجه بوده و در آینده نیز با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد، چون بهبود وضعیت راه‌های ارتباطی، زیربنای توسعه محسوب می‌شود و باید توجه جدی به وضعیت راه‌های استان صورت گیرد.

استاندار زنجان یکی از مشکلات مهم برای توسعه راه‌های استان را محدودیت‌های مالی برشمرد و افزود: یکی از چالش‌های موجود در این راستا، نبود اعتبارات لازم است، به گونه‌ای که هم‌اکنون ۸۰۰ میلیارد تومان، مطالبات پیمانکاران در استان از دولت در بخش‌های مختلف وجود دارد.

خبر جدید  توجه ویژه به توسعه حوزه گردشگری شهرستان سلطانیه شود

درویش‌امیری به وضعیت حضور سرمایه‌گذاران در شهرستان‌های مختلف استان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه زمینه مناسبی برای حضور سرمایه‌گذاران در استان ایجاد شده، به طوری که به عنوان مثال راه‌اندازی پنجره واحد سرمایه‌گذاری در استان، یکی از اقدامات مهم انجام شده در این راستا است که دستاوردهای خوبی نیز به همراه داشته است.

وی با بیان این‌که برخی مشکلات در نظام اداری برای تسهیل امور سرمایه‌گذاران وجود دارد، خاطرنشان کرد: مسائل اداری پیش روی سرمایه‌گذاران طی یک برنامه، بررسی و تحلیل شده و وضعیت برخورد دستگاه‌های اجرایی با سرمایه‌گذاران، رصد شده و پیگیری خواهد شد.

خبر جدید  افتتاح نمایشگاه زنجان در گذر تاریخ

درویش‌امیری از اعضای شورای اسلامی استان به‌عنوان نمایندگان مردم در این شورا خواست مواردی را که موجب تعلل در فعالیت سرمایه‌گذاران توسط دستگاه‌های اجرایی می‌شود، معرفی کنند و گفت: با نظارت‌های مستمر عملکرد دستگاه‌های اجرایی مختلف در این بخش، تحرک بیشتری در نظام اداری استان در قبال سرمایه‌گذاران ایجاد شده است.

وی با بیان این‌که در خصوص کوتاهی و تخلف مدیران، تعلل نخواهیم کرد، افزود: در شرایط فعلی، کشور نیازمند مدیرانی چابک، متعهد، خلاق، دلسوز و اثرگذار است، چون مردم از مدیران کار و عملکرد موثر می‌خواهند.

استاندار زنجان، توجه جدی اعضای شورای اسلامی استان به وضعیت نیروی انسانی در شهرداری‌ها را خواستار شد و گفت: نباید اجازه داد نیروی مازاد بر بدنه شهرداری‌ها تحمیل شود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب