16:25:32 - شنبه 11 جولای 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره‌مندی از ظرفیت نخبگان برای انجام پژوهش‌های معدنی
استاندار زنجان با بیان اینکه زنجان معادن غنی بسیار خوبی دارد، گفت: جوانان زیادی در حوزه معدن و زمین شناسی تحصیل می‌کنند که باید از این ظرفیت برای انجام پژوهش‌های معدنی استفاده شود.
بهره‌مندی از ظرفیت نخبگان برای انجام پژوهش‌های معدنی

شعار سال: فتح الله حقیقی صبح یکشنبه در جلسه آموزش، پژوهش و فناوری در محل استانداری زنجان، بر لزوم اهمیت توجه به پژوهش و فناوری در استان تاکید کرد و گفت: پژوهش لازمه توسعه است.

وی با بیان اینکه زنجان جزو استان‌های با استعداد است که جوانان بسیار خلاق و توانمندی دارد، اظهار کرد: باید از این ظرفیت برای توسعه استان استفاده شود.

استفاده از ظرفیت نخبگان مورد توجه قرار گیرد
استاندار زنجان، با بیان اینکه منسجم نیستیم و به جلسات اهمیت داده نمی‌شود، گفت: بدون توجه به پژوهش، فناوری و علم نمی‌شود به توسعه رسید.

حقیقی با بیان اینکه باید فرهنگ و گفتمان غالب جلسات با محوریت فناوری و پژوهش باشد، افزود: از علم و دانش به روز استفاده شده و قابلیت عملیاتی شدن باشد.

خبر جدید  ادامه تحقیقات باستان شناسان آلمانی بر روی مردان نمکی از اسفند ماه

وی بر لزوم برگزاری جلسات با حضور اساتید دانشگاهی و علمی که نخبگان استان هستند تاکید کردو گفت: باید از ظرفیت علمی اساتید استفاده شود.

نقشه راه توسعه زنجان تهیه شده است
استاندار زنجان، بر لزوم توجه به مقوله پژوهش تاکید کرد و گفت: در جلسات علمی و پژوهشی باید با دل و جان حضور داشته باشیم و گام‌های اساسی برداشته شود.

حقیقی تاکید کرد: پژوهش، آموزش، فناوری و نو آوری چهار اصل و آیتم مهم از ۱۲ اصل رقابت جهانی است و دنیا براساس این رقابت جهانی می‌چرخد و توسعه بر این اصل‌ها است و باید جلسات با خروجی بسیار خوبی برای این چهار اصل مهم برگزار شود.

خبر جدید  زنجان جزو سه استان اول کشور در کاهش نرخ بیکاری

وی با بیان اینکه نقشه راه توسعه استان در سالجاری تهیه شده است، افزود: برخی از دستگاه‌های اجرایی نتوانستند این نقشه راه را اجرا کنند و باید نخبگان علمی و اساتید دانشگاهی برای اجرای نقشه راه توسعه به مدیران کمک کنند.

استفاده از ظرفیت نخبگان برای انجام پژوهش‌های معدنی
استاندار زنجان گفت: نباید از دانشگاه و دانشگاهیان فاصله بگیریم چرا که باعث می‌شود برنامه‌ها کیفیت لازم را نداشته باشند.

خبر جدید  شرکت تولیدی الوان روی با ورود سرمایه گذار جدید به چرخه تولید بازگشت

حقیقی تصریح کرد: باید اساتید دانشگاهی به پژوهش در حوزه‌های مختلف ورود کرده و به توسعه همه جانبه کمک کنند.

وی با بیان اینکه زنجان معادن غنی بسیار خوبی دارد، افزود: جوانان زیادی در حوزه معدن و زمین شناسی تحصیل می‌کنند که باید از ظرفیت این نخبگان معدنی برای انجام پژوهش‌های معدنی استفاده شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبرب تحلیلی می متالز، تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۹، کد خبر: ۱۱۶۱۷۳،  www.me-metals.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب