11:26:51 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره برداری از پروژه روستای حاجی سیران
پروژه کاهش تلفات با اعتباری بالغ بر ۶۸۰۰میلیون ریال به بهره برداری رسیده است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر عامل شرکت توزیع برق منطقه ای زنجان همزمان با آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت:۳۷۱طرح برق رسانی با ۱۵۲میلیارد ریال اعتبار توسط این  شرکت به بهره برداری رسیده است. علیرضا علیزاده با بیان […]
بهره برداری از پروژه روستای حاجی سیران

پروژه کاهش تلفات با اعتباری بالغ بر ۶۸۰۰میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر عامل شرکت توزیع برق منطقه ای زنجان همزمان با آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت:۳۷۱طرح برق رسانی با ۱۵۲میلیارد ریال اعتبار توسط این  شرکت به بهره برداری رسیده است.

علیرضا علیزاده با بیان افتتاح پروژه در شهرستانها خاطر نشان کرد: ۱۳۸ پروژه در شهرستان زنجان با ۶۴ میلیارد ریال اعتبار، ۳۲ پروژه در شهرستان ابهر با بیش از ۱۱ میلیارد ریال اعتبار، ۶۸ پروژه شهرستان خدابنده با بیش از ۲۴میلیارد ریال و ۳۰پروژه در شهرستان خرمدره با بیش از ۱۴ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

خبر جدید  قرآن‌محوری عامل محتوابخشی در تبلیغ

وی با اشاره به مرکز دیتا سنتر شمالغرب کشور در زمینه هوشمند سازی لوازم اندازه گیری مشترکین برق منطقه ای اظهار داشت: شرکت برق منطقه ای زنجان به عنوان یک شرکت پایلوت موفق در زمینه هوشمند سازی لوازم اندازه گیریمشترکین (فهام)در کشور شناخته شد و تا کنون۳۰۰۰کنتور هوشمند در این خصوص نصب گردیده است.

مدیر عامل شرکت توزیع برق منطقه ای زنجان ۴۴ پروژه را به شهرستان ماهنشان با بیش از ۱۵ میلیارد ریال اعتبار عنوان و تصریح کرد: ۲۶ پروژه در شهرستان طارم با بیش از ۱۰میلیارد ریال، ۱۴ پروژه در شهرستان ایجرود با بیش از پنج میلیارد و ۶۳۴ میلیون ریال و ۱۹ پروژه نیز در شهرستان سلطانیه با بیش از ۶ میلیارد و ۲۶۹میلیون ریال از پروژه های به بهره برداری رسیده این شرکت است.

خبر جدید  حمله پلنگ به انسان در دربند تشویر برای محیط زیست زنجان محرز نیست

علیزاده افزود:پروژه کاهش تلفات روستای حاجی سیران با اعتباری بالغ بر ۶۸۰۰میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.

مدیر عامل شرکت توزیع برق منطقه ای زنجان اظهار داشت: آمار کشوری تلفات انرژی ۱۱/۵درصد بوده و در زنجان نیز۸/۶ که تا سال آینده با کاهش روبرو هستیم.

وی افزود: در بخش های مختلف از جمله کاهش تلفات انرژی و هوشمندسازی شبکه های توزیع برق که یکی از پروژه های مهم وزارت نیرو در تحقق بندهای اقتصاد مقاومتی، تولید واشتغال است، جزو شرکت های پیشرو هستیم.

خبر جدید  اجرای طرح زائران حرم رضوی برای زیارت اولی ها

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد