16:14:55 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بودجه شهرداری زنجان ۴۳ درصد افزایش یافته است
به گزارش خبرنگار مهر، مسیح الله معصومی ظهر چهارشنبه در نشست مشترک شهردار و رئیس شورای شهر زنجان با اعضای هیئت مدیره کانون کارآفرینان استان زنجان و بازدید از واحدهای کسب‌وکار پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه، افزود: نیاز کشور ، دانش‌آموختگانی است که توان علمی دارند ولی برای ورود به بازار کار مشکلات دارند.  خبر جدید  رفع تصرف […]
بودجه شهرداری زنجان ۴۳ درصد افزایش یافته است

به گزارش خبرنگار مهر، مسیح الله معصومی ظهر چهارشنبه در نشست مشترک شهردار و رئیس شورای شهر زنجان با اعضای هیئت مدیره کانون کارآفرینان استان زنجان و بازدید از واحدهای کسب‌وکار پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه، افزود: نیاز کشور ، دانش‌آموختگانی است که توان علمی دارند ولی برای ورود به بازار کار مشکلات دارند. 

خبر جدید  تنها راه برون رفت کشور از مشکلات، اقدام جهادی است

وی با بیان اینکه نگاه شهرداری زنجان اجرایی کردن حرف‌های خود است، ادامه داد: تفاهم‌نامه‌هایی پیش‌ازاین با جهاد دانشگاهی زنجان و همچنین اداره کتابخانه‌های استان منعقد شده است.

شهردار زنجان با بیان اینکه شهرداری زنجان ۴۳ درصد بودجه خود را برای سال آینده افزایش داده است، افزود: همچنین بودجه عمرانی شهرداری زنجان در سال آینده ۱۰ درصد افزایش یافته است. 

خبر جدید  عملکرد بانک‌ها در استان رضایت‌بخش است

معصومی با اشاره به اینکه درآمد ارزش‌افزوده شهرداری در سال گذشته ۲۵ درصد بوده است، گفت: اما برای بودجه سال آینده ارزش‌افزوده را به ۱۶ درصد کاهش داده‌ایم و تلاش و نگاه شهرداری برقراری ارتباط با جامعه علمی است.

شهردار زنجان ابراز کرد: انعقاد تفاهم‌نامه کار آسانی بوده، اما مهم اجرای آن است و شهردار کارهای عقب‌مانده زیادی داشته و حجم بالایی از کارها را بر عهده دارد.

خبر جدید  رفع تصرف بیش از 4 هکتار از اراضی ملی و طبیعی استان زنجان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب