11:00:23 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیمه‌شدگان بیمه اجباری تأمین اجتماعی زنجان به ۱۱۰ هزار نفر رسید
مسعود علیاری در گفتگو با خبرنگار مهر به بیمه‌شدگان اجباری  سازمان تأمین اجتماعی در استان زنجان اشاره کرد و افزود: برای اولین بار در سازمان تأمین اجتماعی تعداد بیمه‌شدگان اجباری در  استان زنجان به ۱۱۰ هزار و ۵۰۶ نفر رسیده است. وی اظهار کرد: این تعداد بیمه‌شده اجباری در استان آمار بسیار خوبی است و […]
بیمه‌شدگان بیمه اجباری تأمین اجتماعی زنجان به ۱۱۰ هزار نفر رسید

مسعود علیاری در گفتگو با خبرنگار مهر به بیمه‌شدگان اجباری  سازمان تأمین اجتماعی در استان زنجان اشاره کرد و افزود: برای اولین بار در سازمان تأمین اجتماعی تعداد بیمه‌شدگان اجباری در  استان زنجان به ۱۱۰ هزار و ۵۰۶ نفر رسیده است.

وی اظهار کرد: این تعداد بیمه‌شده اجباری در استان آمار بسیار خوبی است و تعداد زیادی از این بیمه‌شدگان اجباری بازنشسته شده و بیمه‌شدگان دیگر جایگزین شدند.

خبر جدید  همایش شیرخوارگان حسینی در هشترود برگزار شد

مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان زنجان گفت: خوشبختانه در سطح استان زنجان روزبه‌روز میزان اشتغال افزایش پیدا می‌کند و این برای استان نویدبخش خوبی است.

علیا ری تأکید کرد: سازمان تأمین اجتماعی استان زنجان به تحت پوشش  قرار دادن افراد تأکید زیادی دارد و تاکنون هم اقدامات خوبی در این راستا انجام‌شده است.

وی  یادآور شد: سازمان تأمین اجتماعی با ارائه خدمات الکترونیکی تأمین اجتماعی،  مراجعات به سازمان کاهش‌یافته و  سازمان تأمین اجتماعی یک سازمان بیمه‌گر اجتماعی است و مأموریت اصلی آن تحت پوشش قرار دادن کارگران و کارکنان مزد و حقوق‌بگیر به‌صورت اجباری و صاحبان حرفه و مشاغل آزاد به‌صورت اختیاری است.

خبر جدید  وضعیت جوی هفته آخر خرداد

مدیرکل سامان تأمین اجتماعی استان زنجان گفت: استان زنجان هفت شعبه دائم تأمین اجتماعی و هفت شعبه اقماری دارد و یک شعبه کارگزاری نیز در استان فعالیت می‌کند.

وی ابراز کرد: این سازمان یک سازمان غیردولتی عمومی است که بخش عمده مالی آن از محل حق بیمه‌ها با مشارکت بیمه‌شده و کارفرما تأمین می‌شود و متکی به منابع دولتی نیست، بنابراین دارایی‌ها و سرمایه‌های آن متعلق به اقشار تحت پوشش در نسل‌های متوالی است و نمی‌تواند با هیچ‌یک از سازمان‌ها و مؤسسات دولتی یا غیردولتی ادغام شود.

خبر جدید  زنجان و شکوه شهری ۳ هزار ساله

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد