10:18:41 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تامین و ذخیره سازی میوه شب عید شهروندان زنجانی
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی زنجان، گفت: طبق روال هر سال با هدف کنترل قیمت‌ها، تنظیم بازار و حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان میوه مورد نیاز ایام عید شهروندان زنجانی تامین و ذخیره‌سازی شده است. به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، عبدالله جعفری با بیان اینکه سیب و پرتقال ذخیره سازی شده در استان […]
تامین و ذخیره سازی میوه شب عید شهروندان زنجانی

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی زنجان، گفت: طبق روال هر سال با هدف کنترل قیمت‌ها، تنظیم بازار و حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان میوه مورد نیاز ایام عید شهروندان زنجانی تامین و ذخیره‌سازی شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، عبدالله جعفری با بیان اینکه سیب و پرتقال ذخیره سازی شده در استان هر دو تولید داخلی بوده و از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار هستند، تصریح کرد: میوه ایام پایانی سال با مباشرت سازمان تعاون روستایی و در تمام شهرستان ها از طریق مراکز منتخب توزیع خواهد شد.

خبر جدید  تجلیل از حافظان کل قرآن در نماز جمعه تبریز

وی با اشاره به اینکه میوه های ذخیره سازی شده در استان بر اساس نرخ مصوب در ستاد تنظیم بازار توزیع می‌شود، خاطرنشان کرد: در سال جاری شرایط تولید و عرضه میوه در کل کشور بسیار مطلوب بوده و هیچگونه التهاب و نگرانی از بابت تامین میوه شب عید شهروندان وجود ندارد و ورود دولت صرفا با هدف مدیریت نوسانات احتمالی در ایام پایانی سال بوده است.

خبر جدید  شهری تماشایی با اِلمان هایی زیبا

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد