15:00:16 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تا اواخر سال آینده ۳۵ متری وسط محور پادگان بازگشایی شود
معاون امور زيربنايي و حمل و نقل شهری شهردار زنجان: امیدواریم تا اواخر سال آینده ۳۵ متری وسط محور پادگان بازگشایی شود، این بازگشایی از محل ضلع شرقی پادگان تا سمت بلوار زیتون یعنی جاده تهم انجام خواهد شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، معاون امور زيربنايي و حمل و نقل شهری شهردار زنجان […]

معاون امور زيربنايي و حمل و نقل شهری شهردار زنجان:

امیدواریم تا اواخر سال آینده ۳۵ متری وسط محور پادگان بازگشایی شود، این بازگشایی از محل ضلع شرقی پادگان تا سمت بلوار زیتون یعنی جاده تهم انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، معاون امور زيربنايي و حمل و نقل شهری شهردار زنجان گفت: در صورت بازگشایی محور پادگان ۵۰ درصد از ترافیک بلوار ۲۲ بهمن از تقاطع تربیت تا پل کوی فرهنگ حل می‌شود.

خبر جدید  ۲۲۰ تخت به بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی درزنجان خدمات ارائه می دهند

اصغر عزیزی افزود: بودجه سال آینده شهرداری زنجان ۲۵۰ میلیارد تومان است که از این مبلغ ۱۱۶ میلیارد تومان مربوط به بخش عمرانی است.

وی با اشاره به اینکه در مجموع از کل بودجه ۵۴ درصد جاری و ۴۶ درصد عمرانی است،اظهارداشت: سال آینده بودجه شهرداری زنجان افزایش چشمگیری دارد.

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهردار زنجان با بیان اینکه برای سال آینده پروژه‌های متعددی در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: ایجاد پیاده‌راه، پروژه سبزه‌میدان، پادگان و مرکز کنترل ترافیک از جمله پروژه‌های شهری شهرداری است.

خبر جدید  پیروزی انقلاب اسلامی نقطه عطف در تاریخ کشور می باشد

عزیزی همچنین به تکمیل پروژه زینبیه غربی نیز اشاره کرد و گفت: این پروژه نیز یکی از اولویت‌های شهرداری در ارائه خدمات بهتر به شهروندان است.

وی با بیان اینکه در صورت بازگشایی محور پادگان ۵۰ درصد از ترافیک بلوار ۲۲ بهمن از تقاطع تربیت تا پل کوی فرهنگ حل می‌شود، تصریح کرد: در این صورت ترافیک این محور نصف خواهد شد.

خبر جدید  کانون‌های مساجد استان زنجان طرح‌ "آسمانی‌ها" را اجرا می‌کنند

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهردار زنجان با اشاره به اینکه امیدواریم تا اواخر سال آینده ۳۵ متری وسط محور پادگان بازگشایی شود، گفت: این بازگشایی از محل ضلع شرقی پادگان تا سمت بلوار زیتون یعنی جاده تهم انجام خواهد شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد