20:59:43 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحقق بودجه از راه پیش‌بینی و برآورد درآمدها صورت می‌گیرد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان زنجان در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان، گفت: تحقق بودجه از راه پیش‌بینی و برآورد درآمدها صورت می‌گیرد و در این میان حق تقدم با درآمدها بوده بخصوص در شرایطی که منابع محدود است، شناسایی و دسترسی به منابع از اهمیت زیادی برخوردار است. […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان زنجان در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان، گفت: تحقق بودجه از راه پیش‌بینی و برآورد درآمدها صورت می‌گیرد و در این میان حق تقدم با درآمدها بوده بخصوص در شرایطی که منابع محدود است، شناسایی و دسترسی به منابع از اهمیت زیادی برخوردار است.

ابوالفضل عباسچیان افزود: همه درآمدهای استان زنجان از چهار منبع درآمدهای ملی، استانی، اختصاصی و شرکت‌های دولتی انجام می‌شود و در همین راستا میزان درآمد کل استان زنجان در این بخش‌ها تا پایان دی‌ماه ۹ هزار و ۷۸۶ میلیون ریال بوده که نسبت به مصوب یک ساله آن ۸۸ درصد تحقق درآمد بوده و نسبت به سهمیه تا پایان دی‌ماه ۱۰۵.۶ درصد محقق شده است.

خبر جدید  جابجایی 2 میلیون و562 هزار مرسوله پستی از زنجان

وی اظهار داشت: میزان درآمدهای استان زنجان در ۱۰ ماهه سال جاری به مبلغ۶,۴۱۰ میلیارد ریال وصول شده است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان تصریح  کرد: درآمدهای عمومی استان زنجان از شش منبع درآمدهای مالیاتی،درآمد حاصل از مالکیت دولت،درآمد حاصل از خدمات و فروش کالا،درآمد حاصل از جرائم و خسارات ،درآمدهای متفرقه و واگذاری دارایی های سرمایه ای وصول می گردد.

خبر جدید  کاهش دمای هوا در لرستان از امشب

عباسچیان افزود : ۳ هزار پرونده با منابع مالی جدید طی سال گذشته در استان زنجان شناسایی‌شده و در این میان ۵۰ درصد آن در فرآیند شناسایی و وصول مالیات قرار گرفته است.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان زنجان گفت: از سال ۱۳۸۶ تا پایان آبان سال جاری تاکنون ۶۵۴ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار  سرمایه‌گذاری خارجی در استان زنجان مصوب و ثبت‌شده است که  این میزان سرمایه‌گذاری‌ها شامل سرمایه‌گذاری که در استان زنجان تحت پوشش قانون حمایت از قانون سرمایه‌گذاری خارجی قرار گرفتند و به‌عنوان سرمایه‌گذار خارجی ثبت شدند

خبر جدید  قارچ سمی 18 نفر را راهی بیمارستان کرد

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد