9:15:40 - سه‌شنبه 20 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تدارک صدا و سیمای مرکز زنجان در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)
گروه فرهنگی: صدا و سیمای مرکز زنجان همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) برنامه‌های مختلفی را برای بینندگان این شبکه تدارک دیده است. به گزارش ایکنا از زنجان به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان، برنامه«راه ولایت» عنوان ویژه‌برنامه ۵۰ دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی محمدجواد حسینخانی است که روزهای دوشنبه و سه‌شنبه […]
تدارک صدا و سیمای مرکز زنجان در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

گروه فرهنگی: صدا و سیمای مرکز زنجان همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) برنامه‌های مختلفی را برای بینندگان این شبکه تدارک دیده است.

به گزارش ایکنا از زنجان به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان، برنامه«راه ولایت» عنوان ویژه‌برنامه ۵۰ دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی محمدجواد حسینخانی است که روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۳۰ بهمن و ۱ اسفند بعداز خبر ساعت ۲۰ از شبکه اشراق پخش خواهد شد .در این برنامه‌‌ها کارشناسان مذهبی ابعاد شخصیت فردی و اجتماعی حضرت فاطمه (س) و سیره عملی زندگی آن حضرت را مورد تبیین و بررسی قرار خواهند داد.
علاوه بر آن سوگواره شعر عاشورایی در حسینیه اعظم زنجان به مدت نیم ساعت به تهیه کنندگی حاتم معصومی در این ایام پخش خواهد شد. همچنین عزاداری‌های پایتخت شور و شعور حسینی از سه هیئت بزرگ استان در ۳ برنامه ۲۰ دقیقه‌ای روی  آنتن شبکه اشراق خواهد رفت.
سایر برنامه‌های تأمینی و روتین شبکه استانی سیما نیز با حال و هوای ایام فاطمیه پخش خواهند شد.
رادیو استانی مرکز زنجان نیز دو ویژه برنامه با عناوین «یاس کبود» و «کوثر آسمانی» را  برای این ایام تدارک دیده است. یاس کبود به تهیه کنندگی معصومه منصوری به مدت ۳۰ دقیقه اولین برنامه رادیو است که ساعت ۱۳٫۳۰ روز سه شنبه پخش خواهد شد. ویژه‌برنامه دیگر رادیو، کوثر آسمانی به تهیه کنندگی میثم نبی بوده و مدت آن نیز ۶۰ دقیقه است که سالروز شهادت ساعت ۹ صبح از صدای مرکز زنجان پخش خواهد شد. این ویژه برنامه‌ها شامل آیتم‌هایی مانند مداحی و ذکر مناقب حضرت فاطمه زهرا(س)، گزارش مردمی، شعر، بخش کارشناسی و ….خواهند بود.
ضمن اینکه رادیو استانی سایر برنامه‌های روتین و تأمینی خود را به صورت ویژه برای سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) آماده کرده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد