10:03:03 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تردد در برخی از جاده‌های زنجان با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است
سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به آغاز بارش باران و برف از روز گذشته در استان، سطح جاده‌ها خیس و لغزنده است و تردد در محورهای  زنجان به طارم، زنجان به تهم  به چو رزق، ده جلال و دندی به تخت سلیمان و زنجان به بیجار با زنجیر چرخ امکان پذیراست.  وی اظهار کرد: با توجه به بارش برف در […]
تردد در برخی از جاده‌های زنجان با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است

سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به آغاز بارش باران و برف از روز گذشته در استان، سطح جاده‌ها خیس و لغزنده است و تردد در محورهای  زنجان به طارم، زنجان به تهم  به چو رزق، ده جلال و دندی به تخت سلیمان و زنجان به بیجار با زنجیر چرخ امکان پذیراست. 

وی اظهار کرد: با توجه به بارش برف در گردنه‌های کوهستانی مه و کاهش دید افقی در  جاده‌ها حاکم است و تردد باید بااحتیاط انجام شود.

خبر جدید  خرمدره شهر تپه های تاریخی وکوچه باغ های زیبا

رئیس پلیس‌راه استان زنجان از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند و خودروهای خود را مجهز به تجهیزات زمستانی، چراغ‌های مه شکن، وسایل گرمایشی، پتو و جیره غذایی خشک کرده و بدون این تجهیزات اقدام به سفر نکنند.

خبر جدید  توده گردوغبار زنجان را فرا می گیرد/ هوا خنک می شود

شیرمحمدی تصریح کرد:  کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده‌های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم‌افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند و یا با سامانه ۱۸۱۶ تماس بگیرند تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه‌ریزی کنند. 

وی افزود: رانندگان برای داشتن سفری امن و راحت حتماً با دقت و حوصله رانندگی کنند چراکه در زمان بارش  سطح جاده‌ها خیس و لغزنده است رانندگی سخت انجام می‌شود.

خبر جدید  نشاط سیاسی جامعه را به رسمیت بشناسیم

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد