10:18:27 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تردد در برخی از جاده های زنجان با زنجیر چرخ الزامی است
سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نظر به بارش باران و برف تردد در محورهای زنجان به طارم، تهم به چو رزق، زنجان  به خدابنده، خدابنده به همدان و زنجان به بیجار و گردنه‌های کوهستانی با زنجیر چرخ الزامی است. رئیس پلیس‌راه استان زنجان از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، […]
تردد در برخی از جاده های زنجان با زنجیر چرخ الزامی است

سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نظر به بارش باران و برف تردد در محورهای زنجان به طارم، تهم به چو رزق، زنجان  به خدابنده، خدابنده به همدان و زنجان به بیجار و گردنه‌های کوهستانی با زنجیر چرخ الزامی است.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند و خودروهای خود را مجهز به تجهیزات زمستانی، چراغ‌های مه شکن، وسایل گرمایشی، پتو و جیره غذایی خشک کرده و بدون این تجهیزات اقدام به سفر نکنند.

خبر جدید  تهذیب نفس گامی برای مقابله با حب دنیا است

شیرمحمدی تصریح کرد:  کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده‌های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم‌افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند و یا با سامانه ۱۸۱۶ تماس بگیرند تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه‌ریزی کنند. 

وی افزود: رانندگان برای داشتن سفری امن و راحت حتماً با دقت و حوصله رانندگی کنند چراکه در زمان بارش  سطح جاده‌ها خیس و لغزنده است و رانندگی سخت انجام می‌شود.

خبر جدید  راهپیمایی ۲۲بهمن - شهر‌های استان زنجان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد