13:47:00 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ترویج منش پهلوانی در ورزشکاران از رویکرد اصلی هیئت وزنه برداری استان است
تقویت و ترویج منش پهلوانی در ورزشکاران، ایجاد فضای سالم رقابتی توأم با احترام و میدان دادن به جوانان و احترام به پیشکسوتان، استعدادیابی از رویکرد اصلی در ۴ سال گذشته در هیئت وزنه برداری استان زنجان می باشد.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، رئیس هیئت وزنه برداری استان  تنها کاندیدای مجمع انتخاباتی […]
ترویج منش پهلوانی در ورزشکاران از رویکرد اصلی هیئت وزنه برداری استان است

تقویت و ترویج منش پهلوانی در ورزشکاران، ایجاد فضای سالم رقابتی توأم با احترام و میدان دادن به جوانان و احترام به پیشکسوتان، استعدادیابی از رویکرد اصلی در ۴ سال گذشته در هیئت وزنه برداری استان زنجان می باشد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، رئیس هیئت وزنه برداری استان  تنها کاندیدای مجمع انتخاباتی استان ضمن ارائه ی گزارش عملکرد ۴ ساله به اعلام برنامه های ۴ سال آینده پرداخت.

امیدی با اشاره به اینکه ۴ رویکرد اصلی در ۴ سال گذشته در هیئت وزنه برداری استان دنبال شده است، افزود: تقویت و ترویج منش پهلوانی در ورزشکاران، ایجاد فضای سالم رقابتی توأم با احترام و میدان دادن به جوانان و احترام به پیشکسوتان، استعدادیابی، آموزش و کار علمی، ایجاد فضای سالم رقابتی بین شهرستان ها از رویکرد اصلی در ۴ سال گذشته در هیئت وزنه برداری استان زنجان می باشد.

خبر جدید  برگزاری مراسم استقبال از امام جمعه جدید ایلام

وی اظهار داشت: برگزاری لیگ متمرکز برای اولین بار در استان، نمود عینی از ایجاد  فضای سالم رقابتی بین شهرستان ها می باشد.

رئیس هیئت وزنه برداری استان تصریح کرد: ۵۳ مدال رنگی ملی و بین المللی در ۴ سال گذشته حاصل تلاش وزنه برداران زنجانی بوده است که امیدواریم در سال های آینده نوجوانان زنجانی را در رده ی بزرگسالان  از اعضای تیم ملی و مدال آوران آسیایی جهانی و المپیکی ببینیم.

خبر جدید  كشف بیش از هزار عدد داروي غيرمجاز درشهرستان ابهر

امیدی گفت: امیر عزیزی و حسین سلطانی از نوجوانان آتیه دار وزنه برداری استان هستند که دارای مدال جهانی می باشند.

وی اظهار داشت: در مربیگری پیشرفت چشمگیری در این ۴ سال حاصل شده است و مربیان در درجه های مختلف تربیت وبرخی ارتقاء یافته اند ودر بخش بانوان نیز مربیان بسیار خوبی تربیت شده و مدارک لازم را أخذ کرده اند.

خبر جدید  شاهد ظهور نفرات مستعد در شهرستان ماهنشان خواهیم بود

رئیس هیئت وزنه برداری استان افزود: در داوری نیز با برگزاری دوره های مختلف از جمله دوره های دانش افزایی در درجه های مختلف درخشش فوق العاده ای داشتیم و تنها در سال ۹۶ ۲۴ داور در سطح درجه ۳ تربیت کرده ایم.

وی اظهار داشت: فعالیت های فرهنگی گسترده ای در هیئت ورزنه برداری انجام شده است که بخشی از آن ها شامل امورات مربوط به خیریه و  مسائل زیست محیطی بوده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد