15:11:17 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تسهیلات اشتغال روستایی با نرخ سود ۶ درصد پرداخت خواهد شد
تسهیلات گلخانه ای تاکنون با نرخ سود ۱۵ درصد پرداخت می شد ولی در تسهیلات اشتغال روستایی این نرخ ۶ درصد تصویب شده است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: در حال حاضر تعداد ۱۱۰ واحد گلخانه ای در استان زنجان فعالیت دارد که شهرستان زنجان ۶۰ […]
تسهیلات اشتغال روستایی با نرخ سود ۶ درصد پرداخت خواهد شد

تسهیلات گلخانه ای تاکنون با نرخ سود ۱۵ درصد پرداخت می شد ولی در تسهیلات اشتغال روستایی این نرخ ۶ درصد تصویب شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: در حال حاضر تعداد ۱۱۰ واحد گلخانه ای در استان زنجان فعالیت دارد که شهرستان زنجان ۶۰ تا ۷۰ درصد این واحدها را به خود اختصاص داده است.

خبر جدید  تنبلی چشم یکی از عوامل نابینایی است

بهنام اوجاقلو با بیان اینکه توت فرنگی عمده تولید گلخانه های استان زنجان را شامل می شود، افزود: امسال متاسفانه از ۱۵ هکتار تعهد احداث گلخانه در استان ۲٫۵ هکتار تحقق یافت و عمده دلیل پایین بودن سطح تحقق، قوانین و ضوابط زیست محیطی است.

وی ضوابط و قوانین زیست محیطی را مانع بزرگی در برابر توسعه گلخانه ها در استان دانست و اظهار داشت: سال گذشته ۷٫۵ هکتار از ۱۰ هکتار تعهد توسعه گلخانه ها در استان زنجان محقق شد.

خبر جدید  کاهش 11 هزار تنی برداشت زردآلو به خاطر سرمازدگی

مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه ۸۰ درصد هزینه پیش بینی شده در طرح های گلخانه ای به صورت تسهیلات در اختیار متقاضیان قرار می گیرد، تصریح کرد: تسهیلات گلخانه ای تاکنون با نرخ سود ۱۵ درصد پرداخت می شد ولی در تسهیلات اشتغال روستایی این نرخ ۶ درصد تصویب شده است.

خبر جدید  نگاه بی‌تفاوت دولت به مسائل اساسی کشاورزی به نفع دولت و ملت نیست

اوجاقلو با بیان اینکه اعطای تسهیلات گلخانه ای با نرخ ۶ درصد هم اکنون در مرحله تشکیل پرونده برای متقاضیان است، افزود: در حوزه تسهیلات اشتغال روستایی، طرح های گلخانه ای در اولویت هستند.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب