12:00:46 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تسهیل مشاغل خانگی باعث افزایش نرخ مشارکت بانوان می شود
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا یوسفی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران در محل اداره کل کار، تعاون ورفاه اجتماعی زنجان به ارائه تسهیلات مشاغل خانگی در استان زنجان اشاره کرد و افزود: طی سال جاری سال جاری ۱۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به مشاغل خانگی در استان زنجان اختصاص‌یافته و ارائه این تسهیلات با نرخ […]
تسهیل مشاغل خانگی باعث افزایش نرخ مشارکت بانوان می شود

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا یوسفی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران در محل اداره کل کار، تعاون ورفاه اجتماعی زنجان به ارائه تسهیلات مشاغل خانگی در استان زنجان اشاره کرد و افزود: طی سال جاری سال جاری ۱۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به مشاغل خانگی در استان زنجان اختصاص‌یافته و ارائه این تسهیلات با نرخ چهار درصد است.

خبر جدید  بزرگترین نیروگاه بادی کشور در قزوین وارد مدار می شود

وی اظهار کرد: طی ۱۰ ماه سال جاری بیش از ۸۰۰  فقره مجوز مشاغل خانگی در استان زنجان صادر شد است.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مشاغل خانگی به‌صورت یک واحد کسب‌وکار در جامعه فعالیت می‌کنند و در این میان بسترسازی برای توسعه مشاغل خانگی می‌تواند باعث توسعه اشتغال بانوان شود.

یوسفی با بیان اینکه  ایجاد مشاغل خانگی، توسعه استان و محرومیت‌زدایی را به دنبال دارد، گفت: اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی بر توسعه مشاغل خانگی تأکید جدی دارد و طی سال جاری استقبال از راه‌اندازی کسب‌وکارهای خانگی در استان زنجان روند خوبی دارد. 

خبر جدید  خرید 30 هزارتن گندم در زنجان

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان یاد آور شد: یکی از دغدغه‌های این اداره بحث تسهیل در فرآیند صدور مجوزهای مشاغل خانگی است و در این میان برنامه‌ریزی در دستور کار قرار گیرد.

یوسفی افزود: توجه و تسهیل مشاغل خانگی توسعه اقتصادی و نرخ مشارکت بانوان در بخش اقتصادی را به دنبال دارد و خوشبختانه نرخ مشارکت اقتصادی بانوان در استان رو به رشد است.

خبر جدید  صفحه اول روزنامه های استان زنجان ۲۱ شهریور

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد