16:51:51 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تشکیل تعاونی گیاهان دارویی در استان زنجان ضروری است
به گزارش خبرنگار مهر، حسین جعفری ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل جهادکشاورزی استان زنجان، از وجود ۱۰۸ شبکه تعاونی فراگیر روستایی و کشاورزی  در استان زنجان خبر داد و افزود: بیش از ۶۰ هزارنفر تحت پوشش این تعاونی‌ها هستند و فعالیت این تعاونی‌ها باید تقویت شود.  وی از وجود ۲۶ واحد اعتباری فعال در حوزه تعاونی روستایی خبر داد […]
تشکیل تعاونی گیاهان دارویی در استان زنجان ضروری است

به گزارش خبرنگار مهر، حسین جعفری ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل جهادکشاورزی استان زنجان، از وجود ۱۰۸ شبکه تعاونی فراگیر روستایی و کشاورزی  در استان زنجان خبر داد و افزود: بیش از ۶۰ هزارنفر تحت پوشش این تعاونی‌ها هستند و فعالیت این تعاونی‌ها باید تقویت شود. 

وی از وجود ۲۶ واحد اعتباری فعال در حوزه تعاونی روستایی خبر داد و اظهار کرد: سرمایه این تعاونی‌ها بیش از ۲۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. 

خبر جدید  خبرهای تازه از بازی های آسیایی+فیلم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: بیش از ۳۷ هزار نفر عضو این واحدهای اعتباری هستند و در سال جاری هم تعاونی آبزی در شهرستان ماه‌نشان افتتاح شد. 

جعفری ابراز کرد:  چهار شرکت تعاونی روستایی و کشاورزی در شهرستان زنجان، ابهر، خدابنده و ایجرود وجود دارد و شرکت تعاونی روستایی طی سال آینده در شهرستان طارم  و سلطانیه تشکیل می‌شود.

وی افزود: تعاونی‌های روستایی بیش از ۸۰ درصد تعاونی‌ها در استان زنجان را تشکیل می‌دهند و شهرستان خدابنده با دارا بودن ۲۶ تعاونی  روستایی،  بیشترین تعداد تعاونی‌ها در این بخش را به خود اختصاص داده است. 

خبر جدید  همراهی بانکها در پرداخت تسهیلات تولید در استان قزوین بیشتر شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان بر لزوم تشکیل تعاونی در حوزه گیاهان دارویی در استان زنجان تأکید کرد و افزود: هم‌اکنون در تمام شهرستان‌های استان تشکیل و به ارائه خدمت به کشاورزان مشغول هستند.

جعفری  به توسعه تعاونی‌هایی روستایی در استان زنجان تأکید کرد و افزود: توجه به این امر مهم صرفه اقتصادی دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مراکز علمی کاربردی ضعیف استان تعطیل می‌شوند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد