14:08:21 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویب کاهش تعرفه واردات تخم مرغ از ۵۵ درصد به ۵ درصد در هیئت دولت
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان: با پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی، کاهش تعرفه واردات تخم مرغ از ۵۵ درصد به ۵ درصد به تصویب هیئت دولت رسیده تا با واردات این فرآورده به تنظیم بازار و تعدیل قیمت ها کمک شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی […]
تصویب کاهش تعرفه واردات تخم مرغ از ۵۵ درصد به ۵ درصد در هیئت دولت

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان:

با پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی، کاهش تعرفه واردات تخم مرغ از ۵۵ درصد به ۵ درصد به تصویب هیئت دولت رسیده تا با واردات این فرآورده به تنظیم بازار و تعدیل قیمت ها کمک شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: در پی افزایش قیمت ناشی از کاهش عرضه تخم مرغ در بازار، با هدف حمایت از مصرف کنندگان بر اساس مصوبات کمیسیون تنظیم بازار کشور و تدابیر وزارت جهاد کشاورزی با محوریت شرکت پشتیبانی امور دام اقدام به توزیع تخم مرغ با نرخ مصوب شد.

خبر جدید  تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی از اهداف طرح آرامش بهاری است

عبدالله جعفری افزود: با هدف تعادل بخشی به بازار، عرضه مستقیم تخم مرغ هر شانه به قیمت ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان از ۲۸ آذر ماه در فروشگاه‌های منتخب استان زنجان از جمله فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای آغاز شده و هم اکنون نیز ادامه دارد.

وی اظهار داشت: همچنین در ادامه سیاست های حمایتی، با پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی، کاهش تعرفه واردات تخم مرغ از ۵۵ درصد به ۵ درصد به تصویب هیئت دولت رسیده تا با واردات این فرآورده به تنظیم بازار و تعدیل قیمت ها کمک شود.

خبر جدید  موفقیت برنامه های توسعه ای در گرو همراهی مدیران با سرمایه گذار می باشد

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان تصریح کرد: تجار برای ثبت سفارش تا پایان سال جاری فرصت داشته و تا پایان فروردین ماه نیز تخم مرغ وارداتی مهلت ترخیص از گمرک دارد.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب