11:37:05 - دوشنبه 29 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعطیلی مدارس شیفت بعد از ظهر استان زنجان
مدیر روابط‌عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: با توجه به برودت هوا، مدارس همه مقاطع شیفت بعد از ظهر استان تعطیل است. «رهبر طوماری» در گفت‌وگو خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: بنا به اعلام کمیته تعطیلی مدارس استان زنجان، شیفت عصر مقاطع سه‌گانه تحصیلی همه مناطق و نواحی چهارده‌گانه استان امروز دوشنبه تعطیل است. […]
تعطیلی مدارس شیفت بعد از ظهر استان زنجان

مدیر روابط‌عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: با توجه به برودت هوا، مدارس همه مقاطع شیفت بعد از ظهر استان تعطیل است.

«رهبر طوماری» در گفت‌وگو خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: بنا به اعلام کمیته تعطیلی مدارس استان زنجان، شیفت عصر مقاطع سه‌گانه تحصیلی همه مناطق و نواحی چهارده‌گانه استان امروز دوشنبه تعطیل است.

این مسئول در رابطه با روند تعطیلی مدارس، خاطرنشان کرد: مراحل تعطیلی یک منطقه یا ناحیه به این ترتیب است که گزارش‌ها و پیشنهادات رسیده از سوی مناطق و نواحی استان پس از جمع‌بندی نظرات ۱۴ منطقه و ناحیه در اسرع وقت در اختیار کمیته مربوط به تعطیلی مدارس قرار می‌گیرد.

خبر جدید  تجلیل از مفاخر و پیشکسوتان قزوین

وی افزود: در این کمیته نظرات دستگاه‌ها و بخش‌ها و نیز مسئولان استانی مرتبط اخذ و پس از بررسی شرایط جوی استان، نتیجه نهایی جهت اعلام به رسانه‌ها، در اختیار آموزش و پرورش استان قرار می‌گیرد.

طوماری یادآور شد: در بحث تعطیلی مدارس، آموزش و پرورش در وهله اول پیشنهاددهنده و در مرحله آخر اعلام‌کننده تصمیم کمیته است، ولی تصمیم‌گیرنده نیست.

خبر جدید  تفکر مقاومت موجب عصبانیت دشمنان نظام اسلامی

به گزارش ایسنا، مقاطع سه‌گانه تحصیلی در همه مناطق و نواحی چهارده‌گانه استان زنجان شیفت صبح دوشنبه ۹ بهمن، مقطع ابتدایی همه مناطق و نواحی استان غیر از شهرستان طارم شیفت صبح و مقاطع سه‌گانه همه مناطق و نواحی چهارده‌گانه استان شیفت بعد از ظهر یکشنبه ۸ بهمن ماه و  مدارس شیفت عصر مقطع ابتدایی شهرستان‌های ابهر و خرم‌دره و همه مقاطع مدارس شهرستان طارم شیفت صبح، در روز شنبه ۷ بهمن تعطیل بود.

خبر جدید  بیش از ۶۲۰ هزار نفر از جاذبه‌های گردشگری زنجان بازدید کردند

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد