9:27:52 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توجه به گسترش فعالیت‌های قرآنی درمناطق روستایی
گروه فعالیت‌های قرآنی- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم‌دره بر ضرورت گسترش قعالیت‌های قرآنی در روستاها تاکید کرد. حجت‌الاسلام علی مقدمی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم‌دره در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، اظهار کرد: با عنایت به جایگاه کلام‌الله مجید و اهمیت و نقش بی‌نظیر آموزه‌های انسان‌ساز و هدایت‌بخش قرآن کریم در هدایت اقشار […]
توجه به گسترش فعالیت‌های قرآنی درمناطق روستایی

گروه فعالیت‌های قرآنی- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم‌دره بر ضرورت گسترش قعالیت‌های قرآنی در روستاها تاکید کرد.

حجت‌الاسلام علی مقدمی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم‌دره در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، اظهار کرد: با عنایت به جایگاه کلام‌الله مجید و اهمیت و نقش بی‌نظیر آموزه‌های انسان‌ساز و هدایت‌بخش قرآن کریم در هدایت اقشار مختلف جامعه اسلامی و به منظور توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی در روستاها و نیز تشویق و ترغیب مردم برای حضور درعرصه فعالیت‌های قرآنی، خانه‌های قرآن در سطح روستاها فعال هستند.
وی با اشاره به اینکه روستای سوکهریز و قلعه حسینیه از روستاهای بزرگ شهرستان خرم‌دره هستند، تصریح کرد: در حال حاضر خانه قرآن روستایی مصباح‌النور در قلعه حسینیه و خانه قرآن روستایی نسا در روستای سوکهریز در حال فعالیت هستند.
این مسئول با اشاره به مهم‌ترین فعالیت خانه قرآن نسا سوکهریز، عنوان کرد: از مهمترین کلاس‌های این خانه قرآن می‌توان به کلاس روخوانی و روان‌خوانی در مقطع سنی نونهالان با حضور۱۵ نفر از قرآن‌آموزان و کلاس آموزش روخوانی و روان‌خوانی در مقطع سنی بزرگسالان با حضور ۱۶ نفر و کلاس آموزش حفظ قرآن با حضور ۱۲ قرآن‌آموز اشاره کرد.
حجت‎الاسلام مقدمی با اشاره به مهم‌ترین فعالیت خانه قرآن روستایی مصباح النور قلعه حسینیه، عنوان کرد: از مهمترین کلاس‌های این خانه قرآن می‌توان به کلاس روخوانی و روانخوانی در مقطع سنی بزرگسالان با حضور ۳۷ نفر از قرآن‌آموزان و کلاس آموزش تجوید با حضور ۲۵نفر قرآن‌آموز اشاره کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد