9:08:51 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تورهای زنجان گردی از برنامه های مهم شهرداری در ایام نووز می باشد
یکی از برنامه های مهم شهرداری در ایام نووز راه اندازی تورهای زنجان گردی است و این کار با هدف معرفی جاذبه های تاریخی شهر انجام می گیرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، شهردار زنجان در جلسه ستاد خدمات سفر استان  زنجان گفت: با هماهنگی های انجام گرفته  برنامه های مختلفی قبل ، در […]
تورهای زنجان گردی از برنامه  های مهم شهرداری در ایام نووز می باشد

یکی از برنامه های مهم شهرداری در ایام نووز راه اندازی تورهای زنجان گردی است و این کار با هدف معرفی جاذبه های تاریخی شهر انجام می گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، شهردار زنجان در جلسه ستاد خدمات سفر استان  زنجان گفت: با هماهنگی های انجام گرفته  برنامه های مختلفی قبل ، در حین و پس از اتمام ایام نوروز در این شهر برگزار می  شود.

مسیح اله معصومی افزود: قبل از نوروزبرای مناسبتهای از قبیل  روز درختکاری، چهارشنبه آخر سال پنجشنبه آخر سال برنامه ریزی لازم انجام گرفته است.

وی اظهارداشت: بخشی از برنامه های شهرداری به استقبال از نوروز باز می  گردد که در این ارتباط تمامی شهرداران مناطق فعالیت ها خودرا در این زمینه آغاز کرده اند.

خبر جدید  مراسم شهید آبروی محله در خرم دره برگزار شد

شهردار نجان تصریح کرد: طبق برنامه ریزی ها، ممنوعیت  حفاری ها از ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین سال آینده در سطح شهراعمال می  شود و از طرفی شهرداران مناطق کارهای خود را از ازقبیل آذین بندی میادین، نصب المان ها در سطح شهر، شستشو و آماده سازی سرویس های بهداشتی را شروع کرده اند.

معصومی افزود: بحث لکه گیری آسفالت به ویژه خط کشی معابر با اعتباری بالغ  ۵۰۰ میلیون تومان انجام می گیرد و آماده سازی سی ان جی ها برای ارائه خدمات بهینه، ارائه و معرفی اپلیکیشن و اینترنت رایگان نیز ازدیگر برنامه های شهرداری برای استقال از نوروز است .

خبر جدید  روزانه320 تا 350 تن زباله در زنجان تولید می شود

وی اظهار داشت: یکی از برنامه  های مهم شهرداری در ایام نووز راه اندازی تورهای زنجان گردی است و این کار با هدف معرفی جاذبه های تاریخی شهر انجام می گیرد.

شهردار زنجان تصریح کرد: برای رفاه خاطر شهروندان نیز بازارچه های موقت عرضه مستقیم محصولات کشاورزی نیز در چند نقطه شهر در حال آماده سازی است که به زودی به پایان می رسد.  

خبر جدید  سقوط دلخراش خودروی سمند در خداآفرین ۴ کشته و زخمی درپی داشت

 معصومی افزود: شهرداری برای روز ۱۳ فروردین روز طبیعت  نیز خدمات مورد نیاز به شهروندان از قبیل توزیع کیسه های زباله با هدف  جمع اوری زباله ها و  رها نکردن آن در دامان طبیعت  واطلاع رسانی لازم از وقوع  اتش سوزی احتمالی نیز ارائه خواهد کرد.

وی اظهار داشت: شهرداری همه ساله  برنامه های ویژه ای را در ایام نوروز برگزار می کند و علاوه بر آن قبل از عید نوروز المان های جدید نیز در سطح شهر نصب خواهد شد.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد