9:55:04 - چهارشنبه 11 دسامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توزیع عادلانه پروژه‌ها از مهمترین پیامدهای پیروی از نقشه راه است
استاندار زنجان توزیع عادلانه بر طبق نیازها و استعداد پروژه‌ها در هر منطقه را یکی از نیازهای اساسی امروز برشمرد و گفت: دستیابی به این مهم بدون توجه به آمایش سرزمین و نقشه راه ممکن نخواهد بود.
توزیع عادلانه پروژه‌ها از مهمترین پیامدهای پیروی از نقشه راه است

شعارسال: استاندار زنجان توزیع عادلانه بر طبق نیازها و استعداد پروژه‌ها در هر منطقه را یکی از نیازهای اساسی امروز برشمرد و گفت: دستیابی به این مهم بدون توجه به آمایش سرزمین و نقشه راه ممکن نخواهد بود.

فتح‌الله حقیقی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در فرمانداری شهرستان خرم‌دره برگزار شد، با اشاره به تهیه منظومه های روستایی، ابراز کرد: هدف ما از تدوین منظومه روستایی و آمایش سرزمین، داشتن نقشه راه و الویت‌گذاری برای هدف هاست.

خبر جدید  اجرای پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان ظرفیت حمل بارافزایش می یابد

وی خاطرنشان کرد: اگر نقشه راه واقعی و با هدف‌گذاری درست تهیه شده باشد، نتیجه مطلوب می دهد از این رو منظومه روستایی و آمایش سرزمین مد نظر جلسه های برنامه‌ریزی باشد.

استاندار زنجان با بیان اینکه دستگاه‌های مربوطه اشکال‌های موجود در این منظومه ها را باید به زودی رفع کنند، یادآور شد: اگر ما بتوانیم هدف‌گذاری خوبی داشته باشم برای سال آینده می توانیم اسلوب و برنامه مناسبی داشته باشیم.

مقام عالی دولت در استان تصریح کرد: اگر نقشه راه عملیاتی داشته باشیم تکلیف مدیران کل هم بیشتر خواهد شد و امروز بدون داشتن برنامه نمی توان یک سیستم را مدیریت کرد به همین دلیل باید بر اساس یک بنیه علمی پروژه ها را توزیع و اجرا کرد.

خبر جدید  شهر قیدار صاحب نخستین کتابخانه می‌شود

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به آمارهای اداره کل تامین اجتماعی، بیان کرد: در یک سال اخیر ۳۵ نفر به تعداد افرادی که بیمه بیکاری دریافت می کنند افزوده شده که نشان از فعال بودن چرخه تولید در استان است، البته در ماه های آینده با افتتاح چند واحد صنعتی بزرگ این شرایط بهتر هم خواهدشد.

خبر جدید  مشکل مردم روستا‌های اطراف سد ایالو حل شد

وی افزود: یکی از مشکلاتی که این شهرستان هم مبتلابه آن بود اصولی نبودن زمین های قولنامه ای بود که امروز شهرداران ما بی دغدغه می توانند به این زمین ها مجوز دهند.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از خبرگزاری  برنا ،تاریخ انتشار:   ۱۴  آذر ۱۳۹۸،کدخبر:  ۹۳۲۲۸۹ ،www.borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد