12:17:44 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توسعه آموزش مجازی در بخش بین‌الملل می‌تواند معنی‌دار باشد
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان اظهار کرد: توسعه آموزش مجازی در بخش بین‌الملل می‌تواند معنی‌دار باشد. پرویز قزلباش در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از بحث‌هایی که همواره در دانشگاه علوم‌پزشکی مطرح است و جزو یکی از بسته‌هایی که در دانشگاه در بحث آموزش، تحول و نوآوری در آموزش مدنظر قرار گرفته است، بحث بین‌المللی‌سازی […]
توسعه آموزش مجازی در بخش بین‌الملل می‌تواند معنی‌دار باشد

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان اظهار کرد: توسعه آموزش مجازی در بخش بین‌الملل می‌تواند معنی‌دار باشد.

پرویز قزلباش در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از بحث‌هایی که همواره در دانشگاه علوم‌پزشکی مطرح است و جزو یکی از بسته‌هایی که در دانشگاه در بحث آموزش، تحول و نوآوری در آموزش مدنظر قرار گرفته است، بحث بین‌المللی‌سازی دانشگاه علوم‌پزشکی است.

خبر جدید  ۸۰ مبلغ به مناطق مختلف ایجروداعزام شدند/ برنامه ریزی برای اربعین

وی ادامه داد: ۱۲ بسته در دانشگاه‌های علوم‌پزشکی برای طرح تحول سلامت و نوآوری در آموزش مطرح شده است که یکی از این بسته‌ها بحث بین‌المللی‌سازی است که عمدتا در بین‌المللی‌سازی حوزه سلامت چندمحور مشخص کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان افزود: محورهای بین‌المللی‌سازی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان شامل تبادلات بین‌المللی، بحث علمی و پژوهشی، بحث گردشگری سلامت، پذیرش دانشجویان خارجی، تسهیل و تبادل تولیدات حوزه سلامت ازجمله دارو و تجهیزات است.

خبر جدید  تولید ناخالص داخلی بیش از 112 هزار میلیارد ریالی استان زنجان

قزلباش افزود: در کنار محورهای بین‌المللی‌سازی، بسته‌های دیگر نیز هست که شاید در نهایت به این محورها لینک بشود و آن بحث توسعه آموزش مجازی است که در بخش بین‌الملل نیز می‌تواند معنی‌دار باشد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد