17:04:14 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توسعه مراکز خیریه و نیکوکاری در زنجان باید در اولویت قرار گیرد
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از کمیته امداد استانداری زنجان، آیت الله علی خاتمی در همایش تجلیل از خیران همکار با کمیته امداد استان زنجان، افزود: وجدان‌های آگاه از فقر ونداری مردم رنج می‌برند و انسان‌های خیر و نیکوکار بارهایی محرومان  و نیازمندان از فقر و محرومیت احساس آرامش می‌کنند.    وی با بیان اینکه توسعه مراکز خیریه و نیکوکاری در زنجان باید در اولویت […]
توسعه مراکز خیریه و نیکوکاری در زنجان باید در اولویت قرار گیرد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از کمیته امداد استانداری زنجان، آیت الله علی خاتمی در همایش تجلیل از خیران همکار با کمیته امداد استان زنجان، افزود: وجدان‌های آگاه از فقر ونداری مردم رنج می‌برند و انسان‌های خیر و نیکوکار بارهایی محرومان  و نیازمندان از فقر و محرومیت احساس آرامش می‌کنند.  

 وی با بیان اینکه توسعه مراکز خیریه و نیکوکاری در زنجان باید در اولویت قرار بگیرد، اظهار کرد: ارزشمندترین  خدمت کمیته امداد فراهم کردن بسترهای لازم برای کمک خیران به همنوعان خود است و این لذت خیلی خوب است و باید شکر گذار آن باشیم.

خبر جدید  کمک هزینه ازدواج یک میلیاردی به زوجین تحت پوشش‌کمیته امداد زنجان

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان گفت: یکی از کارهای  خوب  کمیته امداد این است که در مسجد و محله مراکز نیکوکاری ایجاد کرده که باعث ایجاد انس و الفت بین فقیر و غنی شده و فاصله طبقاتی  که یکی از ضربه‌های مهلک اجتماعی است را از بین برده و کم رنگ کرده بنابراین باید مراکز نیکوکاری در زنجان تقویت شود.

خاتمی تأکید کرد: دین اسلام  دین رحمت و محبت است  و دین اسلام یک کفه ترازو و اهتمام به امور مسلمین کفه دیگر ترازو است.

خبر جدید  کمیته امداد در رسیدگی به نیازمندان نقش ممتازی ایفا می کند

وی ابراز کرد: یکی از نشانه‌های مسلمانی  این است که  به امورات مسلمانان  بی‌تفاوت نیست و باید دستگیری از نیازمندان در جامعه تقویت شود. 

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان به تفکر و اندیشه امام خمینی (ره) در تأسیس کمیته امداد اشاره کرد و گفت: حضرت امام  (ره) مردم به‌خصوص نیازمندان را ولی‌نعمت انقلاب معرفی کرد و پایه  کمیته امداد را با نیت پاک بَنا نهاد.

خاتمی افزود: استقلال اقتصادی نیازمندان ره آورد فعالیت کمیته امداد در عرصه فقرزدایی بوده و از مهم ترین و موثرترین فعالیتهای این نهاد دراستان زنجان زمینه سازی برای خروج سالانه  تعدادی از مددجویان تحت حمایت خود با ایجاد اشتغال وتوانمند کردن از چرخه حمایت است.

خبر جدید  اعزام ۲۱ هزار دانش‌آموز از آذربایجان‌شرقی به مناطق عملیاتی

وی ادامه داد:ارزشمند ترین  خدمت کمیته امداد فراهم کردن بسترهای لازم برای کمک خیران به همنوعان خود است که لذتی بالاتر از مشارکت در رفع نیاز همنوع  نیست و انسان کمک کننده باید به  جهت این لذت خداوند را شکر گذار  باشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد