11:41:16 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تولید، تأمین و پخش بیش از۱۸ هزار دقیقه برنامه از صدا و سیمای مرکز زنجان
بیش از۱۸ هزار و ۷۵۰ دقیقه برنامه در ایام الله دهه فجر از صدا و سیمای مرکز زنجان تولید، تأمین و پخش شده است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، دهه فجر امسال که آغاز چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی بوده حال و هوای خاصی به این ایام داده و لزوم پرداخت مناسب و شایسته […]
تولید، تأمین و پخش بیش از۱۸ هزار دقیقه برنامه از صدا و سیمای مرکز زنجان

بیش از۱۸ هزار و ۷۵۰ دقیقه برنامه در ایام الله دهه فجر از صدا و سیمای مرکز زنجان تولید، تأمین و پخش شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، دهه فجر امسال که آغاز چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی بوده حال و هوای خاصی به این ایام داده و لزوم پرداخت مناسب و شایسته به این موضوع را دوچنان کرده بود . لذا صداوسیمای مرکز زنجان امسال سعی کرد برنامه ریزی متفاوت تری نسبت به سالهای گذشته انجام داده و ویژه برنامه های مختلفی را برای این ایام تدارک دیده بود تا بتواند خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در استان را در مدت چهل سال گذشته ارائه نماید .

معاونت صدای مرکز ویژه برنامه های مختلفی از جمله انقلاب حماسه سی ، رادیو انقلاب ، وقایع انقلاب، دستاورد ، نمایش و …. را برای این ایام تدارک دیده بود و هر کدام با موضوع خاص انقلاب اسلامی را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار دادند . در این ایام سایر برنامه های روتین رادیو استانی نیز اکثر مدت زمان خود را به این ایام اختصاص دادند .

خبر جدید  پايان هفتمين كارگاه عكاسي نجومي twan در زنجان

رادیو استانی همچنین در یوم الله ۲۲ بهمن ویژه برنامه «خیابان امام» را به صورت زنده تدارک دیده بود که از ساعت ۸/۳۰ صبح تا ۱۲ راهپیمایی باشکوه مردم انقلابی زنجان را به صورت زنده پوشش داد .

در مجموع صدای استانی مرکز زنجان بیش از ۵۵۷۰ دقیقه برنامه با موضوع گرامیداشت ایام الله دهه فجر تولید ، تأمین و پخش نمود .

شبکه استانی سیما (اشراق) نیز برنامه ریزی خوبی را برای این ایام انجام داده بود . طلوع ۴۰، فجر انقلاب ، واژه های انقلاب، دستاورد ، مستندهای بر مدار شتاب، سید عشق، گنجینه ، نگاه ، کلاس انقلاب و … ویژه برنامه هایی بودند که شبکه اشراق برای دهه فجر تدارک دیده بود .

خبر جدید  کسب رتبه سوم کشوری آبفای زنجان در مدیریت مصرف انرژی

علاوه بر این سایر برنامه روتین و تأمینی سیما نیز حال و هوای این ایام را به خود گرفته بودند .

معاونت سیما در مجموع بیش از ۱۲۴۰۰ دقیقه برنامه برای پاسداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تولید ، تأمین و پخش کرد که حاصل زحمات شبانه روزی همکاران سیما بود .

معاونت خبر نیز همگام با سایر معاونتهای تولیدی نقش بسزایی در گرامیداشت دهه فجر ایفا کرد . خبرگزاری مرکز زنجان در این ایام سعی کرد با بهره گیری تامی امکانات موجود، رویدادها ، افتتاح ها و مراسمات این دهه مبارک را به طور کامل پوشش دهد . پخش گزارهای مختلف از خدمات نظام جمهوری اسلامی در سطح استان، حضور فرمانداران شهرستانها در بخش خبری ۲۳ سیما جهت بیان پیشرفتهای صورت گرفته در سطح شهرستانها ، از اقدامان صورت گرفته در معاونت خبر مرکز در این ایام بود .

خبر جدید  یکپارچگی جهان اسلام از اصول مهم اربعین است

ویژه برنامه «گام چهل» یکی دیگر از برنامه خبر بود که هر شب به صورت زنده با حضور مسئولین استانی به بررسی خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی پرداخت کرد .

معاونت خبر نیز جمعاً ۷۶۰ دقیقه در این دهه عملکرد داشت .

در مجموع همکاران خدوم صداوسیمای مرکز زنجان به صورت شبانه روزی

 تلاش کردند تا بتوانند در حد وسع و توان در راستای تبیین و اطلاع رسانی دستاوردهای چهل ساله این نظام عمل نموده و با ایجاد امید، نشاط و خودباوری در جوانان در مسیر اعتلای میهن اسلامیمان عمل نمایند .د

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد