22:39:41 - چهارشنبه 12 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تولید کالاهای اساسی با مشکلی مواجه نیست – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی کربلایی ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم یادواره ۱۳۸ شهید سازمان اتکا، در پاسخ به این پرسش که برخی نگرانی‌ها در خصوص تأمین کالاهای اساسی وجود دارد، این سازمان چه تمهیداتی در پیش‌گرفته است، گفت: متولیان امر در این خصوص تمهیدات لازم را اندیشیده و در این زمینه نگرانی وجود ندارد. […]
تولید کالاهای اساسی با مشکلی مواجه نیست – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی کربلایی ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم یادواره ۱۳۸ شهید سازمان اتکا، در پاسخ به این پرسش که برخی نگرانی‌ها در خصوص تأمین کالاهای اساسی وجود دارد، این سازمان چه تمهیداتی در پیش‌گرفته است، گفت: متولیان امر در این خصوص تمهیدات لازم را اندیشیده و در این زمینه نگرانی وجود ندارد.

وی با اشاره به تبلیغات زرد رسانه‌های خارجی در خصوص وضعیت اقتصاد کشور، گفت: در خصوص تأمین کالاهای اساسی با مشکلی مواجه نیستیم، این تبلیغات نباید باعث هجوم برای خرید شود.

خبر جدید  روزکاری دلچسب کارمندی # زنجان

مدیرعامل سازمان اتکا با تأکید بر اینکه این سازمان در خصوص تأمین، تولید و توزیع کالاهای اساسی فعالیت دارد، گفت: تولید توسعه پیداکرده است و در فروشگاه‌ها به‌اندازه کافی کالاهای اساسی موجود بوده و مردم با مشکلی مواجه نیستند.

کربلایی با تأکید دوباره از اینکه در خصوص تأمین کالاهای اساسی هیچ مشکلی وجود ندارد، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند؛ ما در جنگ تبلیغاتی و جنگ اقتصادی به سر می‌بریم، دشمنان به دنبال ایجاد یک جو روانی در جامعه هستند تا موجبات نگرانی مردم فراهم شود.

خبر جدید  ضرورت جذب جوانان از سوی مبلغان

وی با اشاره به اینکه میزان خرید مردم طی روزهای اخیر بیشتر شده است، گفت: درزمینهٔ تأمین کالاهای اساسی با کمبودی مواجه نیستیم.

مدیرعامل سازمان اتکا در پاسخ به این پرسش که با افزایش ارز برای تأمین مواد اولیه با مشکلی مواجه نشده‌اید، گفت: مشکلات مختصری ایجادشده است، ولی در کل با مشکل حادی مواجه نیستیم.

خبر جدید  پیگیری مشکلات جاده نظرآباد -نجم آباد+گزارش

کربلایی بابیان اینکه ما در سازمان اتکا موظف هستیم فروش را به‌صورت اعتباری به کارکنان نیروی مسلح ارائه کنیم، گفت: تخفیف‌های خوبی نیز ارائه می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که‌موج گرانی بر آمار فروش فروشگاه‌های اتکا تأثیری داشته است، گفت: تلاش کرده‌ایم که از اثرات منفی جلوگیری کنیم، اما طی چند ماه گذشته فروش بیشتر شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد