11:30:02 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت‌نام ۲۴۱ واحد توليدي کشاورزي استان زنجان در سامانه بهين‌ياب
  ثبت‌نام ۲۴۱ واحد توليدي کشاورزي استان زنجان در سامانه بهين‌ياب خبرگزاري آريا- مدير سرمايه‌گذاري سازمان جهاد کشاورزي استان زنجان گفت: تامين مالي بنگاه هاي توليدي کوچک، متوسط و طرح‌هاي نيمه تمام با پيشرفت فيزيکي ۶۰ درصد در قالب سامانه «بهين ياب» از جمله طرح هاي در دستور کار در راستاي تحقق سياست هاي اقتصاد […]
ثبت‌نام ۲۴۱ واحد توليدي کشاورزي استان زنجان در سامانه بهين‌ياب

 


ثبت‌نام ۲۴۱ واحد توليدي کشاورزي استان زنجان در سامانه بهين‌ياب

ثبت‌نام 241 واحد توليدي کشاورزي استان زنجان در سامانه بهين‌ياب

خبرگزاري آريا- مدير سرمايه‌گذاري سازمان جهاد کشاورزي استان زنجان گفت: تامين مالي بنگاه هاي توليدي کوچک، متوسط و طرح‌هاي نيمه تمام با پيشرفت فيزيکي ۶۰ درصد در قالب سامانه «بهين ياب» از جمله طرح هاي در دستور کار در راستاي تحقق سياست هاي اقتصاد مقاومتي به شمار مي رود که اجراي آن از سال گذشته در سراسر کشور آغاز شد.

حجت‌الله قصابي در گفتگو با خبرنگار آريا در زنجان تصريح کرد: سال گذشته در مجموع به ۱۷۸ واحد توليدي کشاورزي در استان زنجان مبلغ ۶۵۸ ميليارد و ۹۹۴ ميليون ريال در قالب طرح رونق توليد تسهيلات پرداخت شده است.   

وي با اشاره به اينکه امسال ثبت نام واحدهاي توليدي در سامانه «بهين ياب» از ۶ مرداد ماه آغاز شده است، افزود: در سال جاري ۲۴۱ واحد توليدي کشاورزي از مناطق مختلف استان در اين سامانه ثبت نام کرده اند که از اين تعداد ۱۵۵ واحد به تاييد و تصويب کارگروه استاني رسيده و واجد شرايط پرداخت تسهيلات شناخته شده اند.

 قصابي عنوان کرد: امسال تاکنون به ۶۵ واحد توليدي کشاورزي در استان مبلغ ۲۵۵ ميليارد و ۲۷۵ ميليون ريال در قالب طرح رونق توليد تسهيلات پرداخت شده و اعطاي تسهيلات براي مابقي واحدها نيز در دست اقدام است.

مدير سرمايه‌گذاري سازمان جهاد کشاورزي استان زنجان بيان داشت: تمامي پرونده هاي کشاورزي ثبت شده در سامانه «بهين ياب» پس از بررسي هاي کارشناسي در واحد هاي تخصصي، در کارگروه استاني متشکل از نمايندگان دستگاه هاي ذيربط و بانک‌ها به تصويب رسيده و براي دريافت تسهيلات به بانک هاي عامل معرفي مي شوند.

وي با بيان اينکه طرح هاي نيمه تمام و طرح هاي با پيشرفت فيزيکي بالاي ۶۰ درصد در اولويت پرداخت تسهيلات خواهند بود، خاطرنشان کرد: تسهيلات طرح رونق توليد با سود و کارمزد ۱۸ درصد پرداخت مي‌شود.

قصابي امکان پرداخت تسهيلات به طرح هاي داراي چک برگشتي و بدهي هاي غير جاري را به عنوان مزيت تسهيلات طرح رونق توليد برشمرد و تصريح کرد: در اين راستا چک برگشتي متقاضي بايد از ۲۵ درصد تسهيلات پرداختي و بدهي هاي غير جاري نيز از مجموع تسهيلات پرداختي کم تر باشد.

مدير سرمايه‌گذاري سازمان جهاد کشاورزي استان زنجان با اشاره به اينکه در حال حاضر ثبت نام بنگاه هاي توليدي بخش‌هاي صنعت و کشاورزي در سامانه بهين ياب متوقف شده است، اضافه کرد: هم اکنون اعطاي تسهيلات ايجاد اشتغال پايدار از منابع مختلف در مرحله عملياتي شدن است که فرصت بسيار خوبي براي واحدهاي توليدي و بهره برداران بخش کشاورزي استان بويژه در مناطق روستايي فراهم مي کند.

[ad_2]

خبر جدید  پایان رقابت های واترپلو قهرمانی کشور در زنجان

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد