9:46:27 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره «اهدای کتاب، اهدای دانایی» در زنجان برگزار می‌شود
گروه فرهنگی: مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان گفت: در راستای ترویج سنت حسنه اهدای کتاب و ارتقای فرهنگ مطالعه و كتابخوانی ، هشتمین دوره طرح «اهدای کتاب، اهدای دانایی» در اسفند ماه سالجاری در سطح استان زنجان اجرا می‌شود. امیرعلی نیک‌بخش، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان اظهار کرد: در […]
جشنواره «اهدای کتاب، اهدای دانایی» در زنجان برگزار می‌شود

گروه فرهنگی: مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان گفت: در راستای ترویج سنت حسنه اهدای کتاب و ارتقای فرهنگ مطالعه و كتابخوانی ، هشتمین دوره طرح «اهدای کتاب، اهدای دانایی» در اسفند ماه سالجاری در سطح استان زنجان اجرا می‌شود.

امیرعلی نیک‌بخش، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان اظهار کرد: در جهت ارتقای فرهنگ مطالعه و كتابخوانی، غنی‌سازی منابع کتابخانه‌های عمومی و ترویج سنت حسنه اهدای کتاب، هشتمین دوره جشنواره «اهدای کتاب، اهدای دانایی» از اول اسفند به مدت یک ماه در کتابخانه‌های عمومی استان زنجان اجرا می‌شود.
وی تصریح کرد: ترویج سنت حسنه اهدای کتاب، فرهنگ‌سازی در اهدای کتاب‌های مفید و بلا استفاده موجود در منازل و ادارات جهت استفاده کتابخوانان، شهروندان و اعضای کتابخانه‌های عمومی، غنی‌سازی منابع کتابخانه‌ها و ایجاد امکان دسترسی کتابخوانان و علاقه‌مندان به کتاب و منابع خواندنی از اهداف طرح «اهدای کتاب، اهدای دانایی» است.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در خصوص نحوه اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند جهت اهدای کتاب‌های مازاد و بلا استفاده خود به یکی از کتابخانه‌های عمومی محل سکونت خود و یا به اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی و ادارات کتابخانه‌های شهرستان‌های تابعه مراجعه و نسبت به اهدای کتاب‌های مورد نظر خود اقدام و یا با  شماره‌های ۳۳۴۷۱۶۱۳ و ۳۳۴۶۲۹۱۷ داخلی (۳۰)تماس بگیرند.
نیک‌بخش تاکید کرد: همچنین شهروندان می‌توانند نشانی و شماره تماس خود را به سامانه پیامکی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ۳۰۰۰۹۹۰۰۰۹۶۶۶۶ ارسال کنند تا نسبت به دریافت کتاب‌ها توسط کتابخانه‌های عمومی استان اقدام شود.
وی با اشاره به اینکه تاکنون در ۷ دوره اجرای اين طرح در استان زنجان توفیقات خوبی در فرهنگ‌سازی اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی حاصل شده است، تصریح کرد: طی این ۷ دوره، ۲۰۰ هزار نسخه از کتاب‌های شهروندان و اقشار مختلف مردم و سازمان‌های دولتی به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا شده و دراختیار کتابخوانان و اعضای کتابخانه‌های عمومی قرار گرفته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد