10:13:36 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره عکاسی نجومی در شب بین المللی می شود
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جشنواره عکاسی نجومی جهان در شب، اسدالله قمری نژاد، روز ششم اسفندماه در ارزیابی هفتمین دوره از کارگاه و پروژه بین المللی جهان در شب، افزود: تلاش می‌کنیم با کمک انجمن نجوم ایران شمار شرکت کنندگان خارجی بیشتری داشته باشیم. مدیر کارگاه‌ها و نمایشگاه‌های […]
جشنواره عکاسی نجومی در شب بین المللی می شود

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جشنواره عکاسی نجومی جهان در شب، اسدالله قمری نژاد، روز ششم اسفندماه در ارزیابی هفتمین دوره از کارگاه و پروژه بین المللی جهان در شب، افزود: تلاش می‌کنیم با کمک انجمن نجوم ایران شمار شرکت کنندگان خارجی بیشتری داشته باشیم.

مدیر کارگاه‌ها و نمایشگاه‌های توآن در ایران گفت: امیدوارم بتوانیم از سالهای آینده جشنواره عکاسی نجومی جهان در شب را به‌صورت بین المللی با کمک دفتر مرکزی توآن برگزار کنیم و کل خاورمیانه را پوشش دهیم.

قمری نژاد ادامه داد: امسال هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی کارگاه از سطح بالاتری نسبت به گذشته برخودار بود. در دوره‌های قبل حداکثر پذیرشی که برای کارگاه‌ها صورت می‌گرفت ۹۰، نفر بود که این تعداد امسال به ۱۴۰ نفر افزایش یافت.

خبر جدید  تحقق شعار سال از اولویت‌های شهرداری است

مدیر کارگاه‌ها و نمایشگاه‌های توآن در ایران اظهار کرد: بیش از نیمی از شرکت کنندگان این دوره برای نخستین بار در کارگاه عکاسی نجومی جهان در شب شرکت کرده‌اند که نشان از علاقمندی عکاسان غیر نجومی و دوستداران ستاره شناسی برای یاد گیری عکاسی نجومی دارد.

پیشکسوت عکاسی نجومی کشور خبر از رشد کیفی بالای آثار شرکت کنندگان ادوار قبل داد و افزود: کارهای شرکت کنندگان دوره‌های قبل با رشدی چشمگیر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است به گونه ای که توانسته‌اند عناوین خوبی در نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های داخلی و خارجی به خود اختصاص دهند و در مجلات وسایتهای معتبری چون عکس روز ناسا کار خود را ثبت کنند.

خبر جدید  انقلاب اسلامی یک حقیقت زنده، مستحکم و الهام‌بخش است

قمری نژاد بیان کرد: در کلاس‌های هفتمین کارگاه پروژه بین المللی جهان در شب با حضور اساتید داخلی و خارجی، آخرین دست یافته‌های نوین عکاسی نجومی به شرکت کنندگان ارائه شد که رضایتمندی شرکت کنندگان نشان از کیفیت بالای کارگاه‌های امسال دارد.

وی با اشاره به اینکه در این دوره برای نخستین بار نمایشگاه عکس با جشنواره عکس همراه شد، گفت:  این دو رویداد در کنار هم می‌توانند در سال‌های آینده منجر به ثبت آثار ویژه‌ای در بخش عکس‌های نجومی، عکس‌های طبیعت در طلوع، غروب، شفق و فلق با نمایی از آثار تاریخی، باستانی و طبیعی شوند.

خبر جدید  اعمال نفوذ بر انتخاب مدیران نمی‌کنیم/ مدیران بومی سر کار بگذارند

مدیر کارگاه‌ها و نمایشگاه‌های توآن در ایران، با اظهار خرسندی از کیفیت آثار ارسالی به دبیرخانه توآن، بیان کرد: امسال برای اولین بار جشنواره عکس با انتخاب آقای طاها تبیانی به‌عنوان دبیر اجرایی بکار خود ادامه داد. آثار دریافتی این دوره نسبت به دوره‌های قبل به لحاظ کیفی، تفاوت چشمگیری داشت و نشان از فعالیت بیش از پیش عکاسان ایرانی دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب