9:08:35 - شنبه 11 جولای 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حبس یک‌ساعته خبرنگار-عکاس پایگاه خبری صدای زنجان
خبرنگار-عکاس پایگاه خبری صدای زنجان که برای اطلاع رسانی درباره یک سوژه مردمی در بیمارستان ولیعصر حاضر و چند عکس از وضعیت این بیمارستان تهیه کرده بود، با برخورد نامناسب حراست بیمارستان و مامور نیروی انتظامی حاضر در محل، به حراست بیمارستان منتقل و مدتی را در اتاق حراست این بیمارستان حبس و بازجویی شد.
حبس یک‌ساعته خبرنگار-عکاس پایگاه خبری صدای زنجان

شعار سال: در جریان این اقدام، حراست بیمارستان سعی در توقیف لوازم و گوشی تلفن همراه خبرنگار-عکاس صدای زنجان داشت و حتی تهدید به تخلیه تلفن همراه نیز کرد.

مدیرمسئول و خبرنگاران صدای زنجان پس از اطلاع از موضوع در محل حاضر شدند، اما همگی از سوی مامور نیروی انتظامی حاضر در محل تهدید به بازداشت شدند که در نهایت با تماس مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان حبس خبرنگار صدای زنجان پایان یافت، اما موضوع از سوی رسانه صدای زنجان در حال پیگیری است.

خبر جدید  حفظ منابع‌طبیعی نیاز به عمل و اعتقاد دارد و واقعیت‌ها را نباید انکار کرد

گفتنی است تیم خبری پایگاه خبری همدلی زنجان هم دیروز با وجود هماهنگی با حراست بیمارستان ولیعصر (عج) زنجان در کمال تعجب با مشکل مشابهی مواجه شدند

شعار سال،  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از سایت خبری عصر ایران، تاریخ انتشار ۱۲ تیر    ۹۹، کد خبر:   ۷۳۵۸۲۴، www.asriran.com

خبر جدید  ثبت نام 33 درصد کل تعاونی‌های زنجان درجشنواره تعاون

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب