19:46:22 - سه‌شنبه 20 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضرت زهرا(س) در همه شئون زندگی فردی و اجتماعی الگوی بانوان باشد
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام جعفر جنتی عصر سه شنبه در آئین عزاداری به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در زنجان افزود: حضرت زهرا (س) الگوی یک انسان کامل است و حضرت فاطمه زهرا (س) در مسیر حراست از ولایت و رهبری و جلوگیری از انحراف از خط ولایت به شهادت رسیدند. مدیرکل اوقاف […]
حضرت زهرا(س) در همه شئون زندگی فردی و اجتماعی الگوی بانوان باشد

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام جعفر جنتی عصر سه شنبه در آئین عزاداری به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در زنجان افزود: حضرت زهرا (س) الگوی یک انسان کامل است و حضرت فاطمه زهرا (س) در مسیر حراست از ولایت و رهبری و جلوگیری از انحراف از خط ولایت به شهادت رسیدند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: حضرت زهرا (س) الگوی یک انسان کامل است و حضرت فاطمه زهرا (س) در مسیر حراست از ولایت و رهبری و جلوگیری از انحراف از خط ولایت به شهادت رسیدند.

خبر جدید  مصوبات و قوانین حمایتی از موسسات فرهنگی وقرآنی در قزوین اجرا شود

جنتی  بابیان اینکه خشنودی خداوند در خشنودی حضرت فاطمه زهرا (س) و غضب خداوند در غضب حضرت زهرا (س) است، ادامه داد: حضرت زهرا (س) در همه شئون زندگی فردی و اجتماعی باید الگوی بانوان باشد و اگر بانوان ایشان را الگوی زندگی خود قرار دهند سعادتمند خواهند بود.

وی با تاکید بر اینکه همه افراد به ویژه زنان مسلمان می‌توانند از جایگاه ویژه ایشان درس و الگو بگیرند، افزود: در آموزه های دینی قرآن به صراحت برخی از افراد به عنوان الگو معرفی شده‌اند که حضرت زهرا (س) یکی از آنها است.

خبر جدید  نمایشگاه تخصصی نوآوری و فناوری های نرم و هویت ساز برگزار می شود

جنتی با بیان اینکه مراسم های عزاداری ایام فاطمیه در استان زنجان با شکوه خاصی برگزار شد، گفت: زنجانی ها همواره در زمینه برگزاری مراسم های عزاداری برای اهل بیت(ع) الگو و نمونه هستند.

اجتماع بزرگ فاطمیون عصر امروز(سه شنبه) همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)در شهر زنجان برگزار شد.

خبر جدید  ضرورت جذب جوانان از سوی مبلغان

مراسم سخنرانی و عزاداری نیز در نقاط مختلف استان زنجان با حضور اقشار مختلف مردم و در قالب اقامه نماز، برنامه کلی شامل قرائت قرآن کریم، بیان ویژگی‌ها، زندگانی، جایگاه، مبارزات و مناقب حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد