10:06:27 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حمایت اداره اوقاف زنجان از پایان‌نامه‌های اقتصادی دانشجویی
معاون بهره‌وری اقتصادی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، از آمادگی این اداره برای حمایت از پایان‌نامه‌های اقتصادی دانشجویی خبر داد. به گزارش ایسنا، داوود قاسم‌لو با بیان این که اوقاف از اجرای طرح‌های مشارکتی با سرمایه‌گذاران حمایت می‌کند، گفت: در سال‌جاری اداره اوقاف برای تحقق طرح‌های دانش‌بنیان ۲۰ قرارداد با دانشگاه زنجان امضا کرده […]
حمایت اداره اوقاف زنجان از پایان‌نامه‌های اقتصادی دانشجویی

معاون بهره‌وری اقتصادی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، از آمادگی این اداره برای حمایت از پایان‌نامه‌های اقتصادی دانشجویی خبر داد.

به گزارش ایسنا، داوود قاسم‌لو با بیان این که اوقاف از اجرای طرح‌های مشارکتی با سرمایه‌گذاران حمایت می‌کند، گفت: در سال‌جاری اداره اوقاف برای تحقق طرح‌های دانش‌بنیان ۲۰ قرارداد با دانشگاه زنجان امضا کرده است.

خبر جدید  تخصیص تسهیلات به عشایر استان زنجان

وی با اشاره به اینکه این امر در جهت اجرای سیاست‌های اقتصادی سازمان اوقاف و امور خیریه انجام می‌شود، افزود: اجرای طرح‌های مشارکتی علاوه بر اینکه باعث ایجاد اشتغال افراد می‌شود، موجبات حفظ عین موقوفه را نیز فراهم می‌کند.

معاون بهره‌وری اقتصادی اداره‌کل اوقاف زنجان یادآور شد: اداره اوقاف در راستای اجرای طرح‌های اقتصادی از پایان‌نامه‌های مربوطه نیز حمایت می‌کند.

خبر جدید  شعار دادن‌های پرشور مداح مشهور در کنار سردار سلیمانی

وی همچنین تاکید کرد: علاقه‌مندان جهت همکاری با این اداره در راستای اجرای طرح‌های اقتصادی می‌توانند به واحد بهره‌وری اقتصادی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان مراجعه کنند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد