12:54:01 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خادمین قرآن تامین اجتماعی زنجان تجلیل شدند
گروه فعالیت‌های قرآنی: طی مراسمی خادمین قرآن نوزدهمین دوره مسابقات سراسری مقدماتی کشوری در تامین اجتماعی استان زنجان تجلیل شدند. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، صبح امروز سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، طی مراسمی ۱۷ نفر از برگزیدگان نوزدهمین دوره مسابقات سراسری مقدماتی کشوری تامین اجتماعی استان زنجان در برنامه تجلیل از […]
خادمین قرآن تامین اجتماعی زنجان تجلیل شدند

گروه فعالیت‌های قرآنی: طی مراسمی خادمین قرآن نوزدهمین دوره مسابقات سراسری مقدماتی کشوری در تامین اجتماعی استان زنجان تجلیل شدند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، صبح امروز سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، طی مراسمی ۱۷ نفر از برگزیدگان نوزدهمین دوره مسابقات سراسری مقدماتی کشوری تامین اجتماعی استان زنجان در برنامه تجلیل از خادمین قرآن تجلیل شدند.
در این مراسم نفرات اول تا سوم نوزدهمین دوره مسابقات سراسری مقدماتی کشوری در تامین اجتماعی استان زنجان تجلیل شدند.
لازم به ذکر است که در این دور از مسابقات قرآن سازمان تامین اجتماعی عبدالله سهرابلو موفق به کسب رتبه سوم کشوری در رشته مفاهیم قرآن کریم شده بود.
در این مراسم از ۸ پرسنل مدیریت درمان و ۸ نفر از پرسنل اداره کل تامین اجتماعی که در طول سال حضور جدی در نمازجماعت اداره داشتند، تجلیل و قدردانی شد.
همچنین در این مراسم برترین‌های مسابقه کتابخوانی نماز و فعالان تامین اجتماعی استان زنجان در مراسم جمع‌خوانی قرآن کریم که طی ماه مبارک رمضان امسال به میزبانی حسینیه اعطم زنجان برگزارشد، تجلیل به عمل آمد.
خادمین قرآن تامین اجتماعی زنجان تجلیل شدند

در این مراسم مسعود علیاری، مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان اظهار کرد: نوزدهمین دوره مسابقات قرآن سازمان تامین اجتماعی، آبان ماه سالجاری همزمان با سراسر کشور با حضور همکاران تامین اجتماعی در بخش بیمه‌ای و درمان در استان زنجان برگزار شد.
علیاری تصریح کرد: در این دور از مسابقات ۸۲ نفر از همکاران در دو بخش بیمه‌ای و درمان در ۴ رشته مفاهیم، ترتیل، قرائت و حفظ قرآن کریم شرکت کردند که توفیق کسب امتیازهای خوبی را داشتند.
مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه امسال برای دومین سال متوالی مسابقه کتابخوانی در حوزه نماز برگزار شد، گفت: این مسابقه برای پرسنل و خانواده‌هایشان بود که در بهمن ماه سالجاری و با حضور ۱۱۳ شرکت کننده برگزار شد و ۴۴ نفر موفق به کسب امتیاز لازم در آزمون مربوطه شدند.
در ادامه این مراسم علی محمدی، مدیر درمان اداره کل تامین اجتماعی استان زنجان اظهار کرد: تمسک به قرآن و بهره‌گیری از شیوه‌های تربیتی مبتنی بر تعالیم والای دستورات الهی در این کتاب آسمانی یکی از بهترین مراجع برای تربیت نسل است.
محمدی تصریح کرد: در جامعه امروزی که میدان جنگ فرهنگی است آشنا کردن فرزندان با قرآن و اهتمام والدین به مسایل قرآنی شیوه اثربخش برای تعالی جامعه است.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان تاکید کرد: همکارانی که در زمینه فعالیت‌های قرآنی اهتمام دارند باید در عمل نیز خود را ملزم به رعایت دستورات متعالی الهی بدانند که یکی پیامدهای آن در برخورد نیکو با ارباب رجوع نمود خواهد داشت.

خادمین قرآن تامین اجتماعی زنجان تجلیل شدند
در ادامه این مراسم، ولی‌الله رحیمی، مدیر موسسه دارالقرآن زنجان اظهار کرد: خدای متعال قرآن کریم را «تِبْيَانًا لِكُلِّ شَيْءٍ» معرفی کرده و همه امور را به نوعی در این کتاب الهی بیان کرده است.
وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۴۰۰ سال از نزول قرآن کریم می‌گذرد، تصریح کرد: هنوز هم علوم بسیاری که کشف می‌شوند با مراجعه به قرآن کریم مشاهده می‌کنیم خدای متعال به نحوی به مسائل علمی اشاره کرده است و این کم‌کاری ما بوده که دیر به این مسائل پی بردیم.
مدیر موسسه دارالقرآن زنجان تاکید کرد: از نبی مکرم اسلام نقل شده «اِذَا الْتَبَسَتْ عَلَيْكُمُ الفِتَنُ كَقِطَعِ اللَّيْلِ الْمُظْلِمِ فَعَلَيْكُمْ بِالْقُرآنِ …»؛ «هنگامى كه فتنه ها چون پاره هاى شب تار بر شما مشتبه شود ، به قرآن روى بياوريد …» که می‌‍بینیم امام حسین (ع) در شب عاشورا که میدان نبرد بود پاسی از شب را به قرائت قرآن اختصاص دادند.
وی افزود: در جامعه فعلی برای اینکه به بیراهه نرویم باید در کنار تمسک به اهل بیت (ع) عمل به آیات نورانی وحی را نیز مورد توجه ویژه قرار دهیم تا به مسیر سعادت واقعی برسیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد