11:30:52 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خانه شهدا و ايثارگران جبهه فرهنگي هستند
  خبرگزاري آريا- مدير کل بنياد زنجان با اشاره به اينکه امروز هر خانه شهيد و ايثارگر جبهه فرهنگي محسوب مي‌شود، عنوان کرد: خانواده‌هاي شهدا و ياد و نام آنها هر محله‌اي را پر برکت کرده است. به گزارش خبرگزاري آريا، جلسه هم‌انديشي پيام‌آوران ايثار استان زنجان به رياست علي کاظمي مديرکل بنياد استان زنجان […]
خانه شهدا و ايثارگران جبهه فرهنگي هستند

 

خانه شهدا و ايثارگران جبهه فرهنگي هستند

خبرگزاري آريا- مدير کل بنياد زنجان با اشاره به اينکه امروز هر خانه شهيد و ايثارگر جبهه فرهنگي محسوب مي‌شود، عنوان کرد: خانواده‌هاي شهدا و ياد و نام آنها هر محله‌اي را پر برکت کرده است.
به گزارش خبرگزاري آريا، جلسه هم‌انديشي پيام‌آوران ايثار استان زنجان به رياست علي کاظمي مديرکل بنياد استان زنجان و با حضور جمعي از راويان توانمند جامعه ايثارگر با هدف ترويج و توسعه فرهنگ غني ايثار و شهادت برگزار شد.
در اين جلسه علي کاظمي با اشاره به اينکه معرفي شهدا و ايثارگران به مردم اصل مهمي است که مي‌توانيم به وسيله آن دشمنان را در رسيدن به مقاصد شوم مأيوس کنيم، اظهار کرد: شهدا در ميدان نبرد براي انجام وظايف و فعاليت‌هاي ايثارگران در پي سبقت گرفتن بودند و از انجام اين گونه کارها لذت مي‌بردند و امروز اين وظيفه بر عهده ما قرار گرفته تا با روايت ايثارگري‌ها راه شهدا را ادامه دهيم. بر همين اساس «طرح پيام آوران ايثار» در راستاي تحقق منويات رهبر فرزانه انقلاب اسلامي مبني بر «ترويج فرهنگ ايثار و شهادت » ايجاد و به مرحله اجرا گذاشته شده است.
وي با اشاره به اينکه امروز هر خانه شهيد و ايثارگر جبهه فرهنگي محسوب مي‌شود، عنوان کرد: خانواده‌هاي شهدا و ياد و نام آنها هر محله‌اي را پر برکت کرده است و حالا ما بايد با تکيه بر مردانگي شهدا فعاليت‌هاي فرهنگي خود را به صورت هدفمند افزايش دهيم.
مديرکل بنياد استان زنجان با بيان اينکه رسالت فرهنگي پيام‌آوران ايثار پراهميت است و نبايد فراموش شود، ادامه داد: اطلاعات پر محتواي دوران دفاع مقدس و ايثارگري رزمندگان و شهدا بايد به نوين‌ترين روش‌ها و مهارت‌هاي بالاي افراد به جامعه ارائه شود.
وي با بيان اينکه هم‌افزايي و وحدت نکته مهمي است که بايد در کارها اولويت يابد، گفت: همه ما مديون شهدا هستيم و بايد به مسئوليت مهم خود در اين وادي عمل کنيم.

خبر جدید  اجرای 8 طرح برای تامین آب شرب شهر هیدج

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد