13:33:20 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خانواده ها درحفظ قرآن کریم نقش بسزایی دارند
قطعا حفظ قرآن کریم علاوه بر علاقه فردی، نیاز به حمایت خانواده و ایجاد محیطی آرام و بدون دغدغه دارد تا حفّاظ بتوانند با تمرکز حداکثری آیات را حفظ و در خاطر خود ثبت و ضبط کنند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر موسسه جامعه‌القرآن شهرستان خدابنده گفت: برگزاری دوره‌های حفظ قرآن کریم در […]
خانواده ها درحفظ قرآن کریم نقش بسزایی دارند

قطعا حفظ قرآن کریم علاوه بر علاقه فردی، نیاز به حمایت خانواده و ایجاد محیطی آرام و بدون دغدغه دارد تا حفّاظ بتوانند با تمرکز حداکثری آیات را حفظ و در خاطر خود ثبت و ضبط کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر موسسه جامعه‌القرآن شهرستان خدابنده گفت: برگزاری دوره‌های حفظ قرآن کریم در رده‌های سنی مختلف یکی از برنامه‌های مهمی است که در این موسسه مورد توجه قرار دارد.

خبر جدید  نظام جمهوری به برکت شهدا راه خود را ادامه خواهد داد

 لیلا محمدی با اشاره به اینکه موسسه جامعه‌القرآن کریم شهرستان خدابنده از سال ۸۴ فعالیت خود را آغاز کرده، افزود: تاکنون ۳۸ حافظ کل قرآن کریم در این موسسه موفق به طی این دوره شده و توانسته‌اند حافظ کل آیات نورانی وحی شوند.

وی با اشاره به اینکه سه نفر از علاقه‌مندان به تازگی موفق به حفظ کل قرآن کریم شده‌اند، اظهارداشت: ماهرخ قاسمپور از شهر سجاس، سیده کبری موسوی همچنین سکینه قاسملو از قیدار سه بانوی بزرگسالی هستند که حداکثر در ۴ سال موفق به حفظ کل قرآن کریم شدند.

خبر جدید  عنوان سال ، حمایت از کالای ایرانی

مدیر موسسه جامعه‌القرآن کریم شهرستان خدابنده تصریح کرد: قطعا حفظ قرآن کریم علاوه بر علاقه فردی، نیاز به حمایت خانواده و ایجاد محیطی آرام و بدون دغدغه دارد تا حفّاظ بتوانند با تمرکز حداکثری آیات را حفظ و در خاطر خود ثبت و ضبط کنند.

محمدی به نقش مهم همسران در بانوان متاهل اشاره کرد و گفت: معمولا خانواده‌ها نقش حمایتی خوبی از حافظان خردسال و نوجوان دارند، بانوان خانه‌دار با توجه به مسئولیت‌هایی که به عنوان یک همسر و مادر دارند با دغدغه بیشتری در دوره‌ها حاضر می‌شوند که اگر همراهی همسران در این زمینه دخیل باشد، قطعا بانوان علاقه‌مند می‌توانند به خوبی دوره آموزشی حفظ را با موفقیت پشت سر بگذارند.

خبر جدید  «لبخند مهر بسته به مهر شما»

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد