14:36:26 - جمعه 2 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خدمات انقلاب اسلامی برای نسل‌های جدید تبیین شود
گروه سیاسی: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: خدمات و برکات انقلاب اسلامی ایران برای نسل‌های جدید تبیین شود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، آیت‌الله علی خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ظهر امروز جمعه ۱۳ بهمن‌ماه در خطبه‌های نمازجمعه زنجان اظهار کرد: خدمات […]
خدمات انقلاب اسلامی برای نسل‌های جدید تبیین شود

گروه سیاسی: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: خدمات و برکات انقلاب اسلامی ایران برای نسل‌های جدید تبیین شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، آیت‌الله علی خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ظهر امروز جمعه ۱۳ بهمن‌ماه در خطبه‌های نمازجمعه زنجان اظهار کرد: خدمات و برکات انقلاب اسلامی ایران برای نسل‌های جدید تبیین شود زیرا این نسل باید بداند از ولایت طاغوت خارج و تحت ولایت رسول خدا و امامان معصوم و در زیر سایه نایب برحقشان ولی امر مسلمین قرار گرفته‌ایم.
آیت‌الله خاتمی با تاکید بر اینکه امروز مهم‌ترین مسئله، ثبات و استقامت انقلاب است، گفت: سخن انقلاب سخن حق در برابر باطل بود. انقلاب ایران با فطرت پاک انسان‌ها هماهنگ و اقبال عمومی مردم نشانه این مساله مهم بود.
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با حضور همه اقشار مختلف جامعه شکل گرفت و همه جانبه بود، تصریح کرد: انقلاب ایران ارزش‌های طاغوت و اشرافیت را کنار زد و اخلاق، ارزش‌های دینی، معنویت و دینداری را جایگزین کرد.
امام جمعه زنجان تاکید کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باید با شکوه‌تر انجام شود زیرا ۴۰ سالگی انقلاب نشانه بلوغ آن است و شهدای بسیاری برای بقا و ماندگاری انقلاب تقدیم کرده‌ایم.
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به افزایش مصرف گاز در پی برودت هوا طی روزهای اخیر گفت: در این روزهای سرد با توجه به اینکه مصرف گاز افزایش یافته است همه مسلمانان و نمازگزاران باید در زمینه صرفه‌جویی مصرف گاز اهتمام بیشتری داشته باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد