11:10:53 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خرید۳ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی برای مراکز درمانی زنجان
به گزارش خبرنگار مهر، علی محمدی شامگاه سه‌شنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان زنجان، افزود: خوشبختانه بعد از انقلاب  حوزه درمان تأمین اجتماعی تشکیل‌شده و مجموعه درمان تأمین اجتماعی از برکات انقلاب است.  وی اظهار کرد: طی ۱۰ ماهه سال جاری بیش از سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تجهیزات پزشکی برای مراکز درمان تأمین اجتماعی استان زنجان خریداری‌شده است.  خبر جدید  حضور بانوان زنجانی […]
خرید۳ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی برای مراکز درمانی زنجان

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمدی شامگاه سه‌شنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان زنجان، افزود: خوشبختانه بعد از انقلاب  حوزه درمان تأمین اجتماعی تشکیل‌شده و مجموعه درمان تأمین اجتماعی از برکات انقلاب است. 

وی اظهار کرد: طی ۱۰ ماهه سال جاری بیش از سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تجهیزات پزشکی برای مراکز درمان تأمین اجتماعی استان زنجان خریداری‌شده است. 

خبر جدید  مردم – زیرسایه انقلاب

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان زنجان  به طرح نظام ارجاع داخلی  اشاره کرد و  گفت: چند سالی است که این طرح در مراکز درمانی تأمین اجتماعی اجرا می‌شود و رضایتمندی از اجرای این طرح عالی است و در استان زنجان طرح نظام ارجاع داخلی الکترونیکی شده است.

محمدی تأکید کرد: خدمات درمانی در سازمان تأمین اجتماعی  به دو صورت درمان مستقیم و غیرمستقیم است که در حوزه درمان مستقیم، غیر از بیمه‌شدگان، عموم افراد که بیمه نیستند می‌توانند از خدمات این حوزه درمانی استفاده کنند.

خبر جدید  ترویج تعاونی ترویج فرهنگ اقتصادی و برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است

وی تصریح کرد: اجرای طرح هتلینگ در بیمارستان امام حسین (ع) و حذف دفترچه‌های درمانی در مراکز درمانی تامین‌اجتماعی تأثیر بسزایی در رضایت‌مندی بیماران داشته است و حذف دفترچه‌های درمانی تاکنون به خوبی در استان اجراشده است. 

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان زنجان گفت:  رویکرد سازمان در حوزه IT از مهم‌ترین گام‌های اساسی سازمان درزمینه خدمات الکترونیکی بود و دستگاه‌های رادیولوژی آنالوگ به دیجیتال نوسازی شده و شبکه‌های رایانه‌ها اصلاح و باند خطوط بین استانی به مقدار قابل‌توجهی افزایش‌یافته است.

خبر جدید  زیتون کاران طارم مهیا برای برداشت

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد