18:32:42 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خلع ید و رفع تصرف بیش از ۵ هکتار از اراضی ملی و طبیعی استان
به منظور حفظ و حراست از عرصه‌های ملی و طبیعی استان زنجان، بیش از ۵ هکتار از اراضی ملی و طبیعی استان به ارزش بیش از ۵۹ میلیون ریال نیز در بهمن سال جاری توسط این یگان خلع ید و رفع تصرف شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان […]
خلع ید و رفع تصرف بیش از ۵ هکتار از اراضی ملی و طبیعی استان

به منظور حفظ و حراست از عرصه‌های ملی و طبیعی استان زنجان، بیش از ۵ هکتار از اراضی ملی و طبیعی استان به ارزش بیش از ۵۹ میلیون ریال نیز در بهمن سال جاری توسط این یگان خلع ید و رفع تصرف شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان از اجرای ۴۲ مورد عملیات پیشگیری از تصرف اراضی ملی و طبیعی به سطح بیش از ۱۴۹ هکتار در بهمن سال جاری خبر داد و گفت: بیش از ۵ هکتار از اراضی ملی و طبیعی استان نیز در مدت زمان یاد شده توسط این یگان خلع ید و رفع تصرف شد.

خبر جدید  برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی

سرهنگ منصور خسروی با اشاره به اقدامات یگان حفاظت اداره کل در بهمن ۹۶، افزود: به منظور حفظ و حراست از عرصه‌های ملی و طبیعی استان زنجان، بیش از ۵ هکتار از اراضی ملی و طبیعی استان به ارزش بیش از ۵۹ میلیون ریال نیز در مدت زمان یاد شده توسط این یگان خلع ید و رفع تصرف شد.

خبر جدید  شیلاندر؛ ماسوله ی گمشده

وی از اجرای ۴۲ مورد عملیات پیشگیری از تصرف اراضی ملی و طبیعی به سطح بیش از ۱۴۹ هکتار در بهمن سال جاری خبر داد و اظهارداشت: همچنین ماه قبل، ۴ دستگاه از ماشین‌آلات و ادوات تخریب‌کننده اراضی ملی و طبیعی استان توسط یگان حفاظت منابع طبیعی توقیف گردید.

سرهنگ خسروی تعداد پرونده‌های متشکله مربوط به ماده ۵۵ را ۲۲ فقره اعلام کرد و افزود: سطح این پرونده‌ها بیش از ۱۷۴ هکتار به ثبت رسیده است.

خبر جدید  دوام و بقای هر جامعه‌ای مبتنی بر اصول فرهنگ است

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب