11:30:24 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خون شهدا در جوانان امروز نيز جريان دارد
  خبرگزاري آريا- مدير کل بنياد زنجان با اشاره به اينکه خون شهدا در جوانان امروزي نيز جريان دارد، اضافه کرد: مصداق اين موضوع را مي‌توان جوانان غيور کشورمان مشاهده کرد زيرا هر بار دشمن قصد دست درازي داشته با حرکت‌هاي انقلابي جوانان سرنگون شده است. به گزارش خبرگزاري آريا، مديرکل بنياد شهيد و امور […]
خون شهدا در جوانان امروز نيز جريان دارد

 

خون شهدا در جوانان امروز نيز جريان دارد

خبرگزاري آريا- مدير کل بنياد زنجان با اشاره به اينکه خون شهدا در جوانان امروزي نيز جريان دارد، اضافه کرد: مصداق اين موضوع را مي‌توان جوانان غيور کشورمان مشاهده کرد زيرا هر بار دشمن قصد دست درازي داشته با حرکت‌هاي انقلابي جوانان سرنگون شده است.
به گزارش خبرگزاري آريا، مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان زنجان با اشاره به ايام الله دهه فجر، اظهار کرد: اگر از کساني که تجربه روزهاي پيروزي انقلاب را دارند رواياتي را بپرسيم، متوجه خواهيم شد چه روزهاي سختي را پشت سر گذاشته‌اند و چه ايثار و دلاور مردي‌هايي براي تنومند شدن نهال انقلاب صرف شده است.
علي کاظمي با اشاره به اينکه امروز شکوفايي انقلاب به وضوح در همه موفقيت‌ها ديده مي‌شود، افزود: استان زنجان هميشه به وجود شهدا، ايثارگران و آزادگان خود مي‌بالد و به برکت وجود اين افراد، زنجان به عنوان پايتخت شور و شعور حسيني و ديار غواصان دريادل شناخته شده است.
وي با اشاره به اينکه خون شهدا در جوانان امروزي نيز جريان دارد، اضافه کرد: مصداق اين موضوع را مي‌توان در حرکت‌هاي جوانان غيور کشورمان مشاهده کرد چرا که هر بار دشمن قصد دست درازي داشته با حرکت‌هاي انقلابي جوانان سرنگون شده است.
مدير کل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان زنجان ادامه داد: استان زنجان ۲۹ شهيد انقلابي، ۱۹ آزاده سياسي و ۳۸ جانباز را در کارنامه افتخار خود براي دوران پيروزي انقلاب دارد. مردم هميشه در صحنه هيچگاه اين شهدا را فراموش نخواهند کرد.

خبر جدید  20 میلیون ساکن روستاهای کشور

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد