19:44:10 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
داشتن دلبستگی ایمن در کودکی باعث ایجاد خودباوری می باشد
کارشناس مسئول شبه خانواده بهزیستی استان زنجان: داشتن دلبستگی ایمن در کودکی باعث ایجاد خودباوری، روابط پایدار و قابل اعتماد، سهولت در اشتراک گذاشتن احساسات با دوستان و جستجوی حمایت اجتماعی در بزرگسالی می شود.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، کارشناس مسئول شبه خانواده بهزیستی استان زنجان در دوره آموزشی اختلال دلبستگی با […]
داشتن دلبستگی ایمن در کودکی باعث ایجاد خودباوری می باشد

کارشناس مسئول شبه خانواده بهزیستی استان زنجان:

داشتن دلبستگی ایمن در کودکی باعث ایجاد خودباوری، روابط پایدار و قابل اعتماد، سهولت در اشتراک گذاشتن احساسات با دوستان و جستجوی حمایت اجتماعی در بزرگسالی می شود.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، کارشناس مسئول شبه خانواده بهزیستی استان زنجان در دوره آموزشی اختلال دلبستگی با تاکید بر فرزندان شبه خانواده گفت: دلبستگی یک پیوند عاطفی عمیق است که فرد در زندگی خود برقرار می کند و در زمان های پر استرس مانند احساس ترس و عدم اطمینان به آن نیاز پیدا می کند.

خبر جدید  اهدای جهیزیه به 28 زوج در استان زنجان

بهناز بلوری افزود: شکل گیری دلبستگی نا ایمن در کودکان منجر به ایجاد روابط ناسالم می گردد و می تواند به سو مصرف مواد ، افسردگی ، اضطراب ، بیماری های عروقی ، خودکشی ، سکته ، دیابت ، برونشیت و حتی مشکلات جسمی و روانی در فرد ختم شود.

خبر جدید  درخشش تیم پاورلیفتینگ زنجان در رقابت های بین المللی

وی اظهر داشت: فرصت برقرار نمودن رابطه نزدیک، کیفیت پرستاری و ویژگی های کودک و شرایط خانوادگی از مهمترین عوامل موثر بر دلبستگی می باشد.

کارشناس مسئول شبه خانواده بهزیستی استان زنجان تصریح کرد: با برگزاری این دوره تلاش می شود تا شرایط لازم و صحیح برای شکل گیری دلبستگی ایمن در کودکان مراکز بوجود آید.

وی گفت: داشتن دلبستگی ایمن در کودکی باعث ایجاد خودباوری ، روابط پایدار و قابل اعتماد ، سهولت در اشتراک گذاشتن احساسات با دوستان و جستجوی حمایت اجتماعی در بزرگسالی می شود.

خبر جدید  برگزاری نمایشگاه و جشنواره صنایع دستی و مشاغل خانگی در زنجان

بهناز بلوری با اشاره به حضور ۵۶ کودک در مراکز بهزیستی گفت: دوره اختلال دلبستگی با تاکید بر فرزندان شبه خانواده برای ۳۰ نفر از مسئولین فنی ، مربیان و مددکاران مرکز شیرخوارگاه و مراکز غیر دولتی بمدت ۲ روز در سالن کنفرانس بهزیستی استان زنجان برگزار شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد