14:36:13 - پنج‌شنبه 24 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان جزو دانشگاه‌های تیپ یک کشوری است
به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا بیگلری ظهر پنجشنبه در مراسم روز پزشک گفت: باید اخلاق حرفه‌ای در جامعه مورد توجه قرار گیرد و در هر حرفه‌ای افرادی وجود دارند که آسیب‌زا هستند.  وی اظهار کرد: در هیچ حیطه‌ای بعد از انقلاب اسلامی به اندازه حوزه پزشکی، کشور پیشرفت نداشته و توفیقات خوبی در حوزه پزشکی […]
دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان جزو دانشگاه‌های تیپ یک کشوری است

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا بیگلری ظهر پنجشنبه در مراسم روز پزشک گفت: باید اخلاق حرفه‌ای در جامعه مورد توجه قرار گیرد و در هر حرفه‌ای افرادی وجود دارند که آسیب‌زا هستند. 

وی اظهار کرد: در هیچ حیطه‌ای بعد از انقلاب اسلامی به اندازه حوزه پزشکی، کشور پیشرفت نداشته و توفیقات خوبی در حوزه پزشکی کشور ایجاد شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: در گذسته از  هزار تولد، ۱۱۰ نوزاد فوت می کرد ولی امروز در استان زنجان به ۹.۹ در یک هزار رسیده و  ‌در مجموع در هیچ حیطه‌ای بعد از انقلاب اسلامی به اندازه حیطه پزشکی به استانداردهای جهانی نزدیک نشده‌ایم.

خبر جدید  جشن عاطفه‌ها از نمونه‌های جهاد با مال است

بیگلری افزود: طی چهار سال آینده اشتباهات و مشکلاتی که بود تصحیح شود و نمی‌توان در اهداف مورد نظر موفق شد جز اینکه به یک موفقیت همگانی فکر کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: در مجموع در هیچ حیطه‌ای بعد از انقلاب اسلامی به اندازه حیطه پزشکی به استانداردهای جهانی نزدیک نشده‌ایم و  باید در کارها ایثار و از خودگذشتگی داشته باشیم. 

وس تصریح کرد: با ابلاغ سیاست های نظام تحول سلامت توسط مقام معظم رهبری از بهار سال ۹۳ تاکنون تحولات خوبی در حوزه سلامت در کشور و استان زنجان ایجاد شده و دستاوردهای خوبی در این زمینه به دست آمده است. 

خبر جدید  غلامی امام حسین (ع) از هزار پست مدیریتی مهمتر است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره به اجرای طرح نظام سلامت در استان زنجان، افزود: این طرح تاکنون در استان زنجان به خوبی اجراشده است.

وی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان در حال حاضر جزو دانشگاه‌های تیپ یک کشوری بوده و این امر یک افتخار بزرگ برای جامعه پزشکی استان زنجان است.

خبر جدید  تلاش برای افزایش ظرفیت اقامت در خانه‌های بوم‌گردی زنجان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان تأکید کرد: خوشبختانه با اجرای طرح نظام سلامت رضایتمندی مردم از نظام درمان و پزشکی بسیار افزایش‌یافته و دریافتی مردم از جیب بسیار کم شده است.

وی اظهار کرد: در کشور پزشکان خارجی  و هندی بیماران را مداوا می کردند و تعداد پزشکان ایرانی خیلی کم بود و امروز امید به زندگی به ۷۴ سال رسیده و یک پزشک پاکستانی یا هندی در بیمارستان‌های ما مشغول به کار نیستند ولی در گذشته این طور بود.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد